Odstraňování graffiti Praha

Nejlepší odstranění graffity Praha

Rodinným domům v Praze není přáno. Hlavním důvodem je hrozba vnějším zdím, konkrétně zdím, které přímo sousedí s ulicí. Automaticky tedy počítáte s tím, že to nebude zrovna nejčistší zeď. S čím jsem však nepočítal byly ohyzdné nápisy a obrazce, které se na zdi téměř ihned po rekonstrukci objevili. Proti graffity jako uměleckému zobrazování na zdech podchodů a veřejných zdí nic nemám, ale čáranice na mé vlastní zni mi nedávají spát.

Jak na odstraňování graffitiOdstranění graffiti z betonových povrchů

Rozhodl jsem se tedy omítku zbourat a udělat novou…

Rozhodl jsem se tedy omítku zbourat a udělat novou. Výsledek několika denní práce byl příjemný zeď byla opět příjemná na pohled a hlavně nepočmáraná. Chybně jsem, ale předpokládal, že to tak už zůstane. Ihned druhý den, ale byly obrazce opět na svém předchozím místě. Začal jsem zuřit. Ihned jsem koupil barvu a nápis přetřel. Účinek nebyl žádný. Nápis barvu vypudil a byl stále vidět. Zuřil jsem ještě více. Začal jsem vyhledávat, co se dá dělat a narazil na společnost A Servis Lipka, s.r.o., odstraňování graffiti Praha.

Odstranění graffiti z cihelOdstranění graffiti z přírodního kamene

 

To bylo přesně to, co jsem potřeboval. Odstranění graffity pomocí účinného rozpouštědla a následné natření zdi ochranou vrstvou, která zajistí snadné omytí dalšího posprejování. Současně tato vrstva chrání zeď proti přírodním silám. Zdálo se mi to jako v každém ohledu výhra.  

Graffiti – odstraňování, ochranné nátěryOdstranění graffiti, sprejů, ochrana před graffiti

Společnost jsem kontaktoval…

Společnost jsem kontaktoval. Velmi mě překvapila rychlá domluva a vstřícné jednání. Žádné dlouhé dohadování, ale jasné a pochopitelné sdělení, téměř hned jsme se domluvili na termínu, kdy je možné zeď přijet ošetřit.

Jak se bránit proti grafiti čmáranicím? Sprejem! Jak chránit omítky před graffiti?
Pracovníci A SERVISU byly stejně svižní jako předchozí domluva. Zeď natřely přípravkem na odstranění graffity. Ten nechali chvíli působit, následně jej za použití vysokotlakového stříkání vody omyli. I přes použití rozpouštědla byl nápis stále trochu viděn. Zeď se proto přetřela barvou a následně speciální antigraffitovou ochranou.
Následně se graffiti po několika dnech objevilo znovu, ale po dalším odstranění a ošetření zdi už se neobjevilo. Každého nejspíš omrzí dělat stále to samé a na tom samém místě.

Pomocí čeho se zbavit graffiti na naší zdi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *