Mytí výloh Praha

Pokud chcete upoutat zákazníky, nechte si umýt výlohy a okna od profesionálů

Se sestrou…

Se sestrou provozujeme menší obchod se zdravou výživou. Velkou výhodou těchto prostor, kde obchod máme, je to, že jsou celé prosklené a tím pádem zákazníci vidí dovnitř do obchodu a prostory samy o sobě jsou takovou vitrínou. Nicméně v ulici, kde obchod máme, probíhaly opravy chodníku a naše skla po dokončení oprav byla hodně špinavá. Protože jsme pracovně hodně vytížené, rozhodly jsme se, že abychom měly zase krásná okna, tak si necháme s úklidem pomoci od nějaké úklidové firmy. Bohužel jsem podle jména znala jen jednu, a to Mytí výloh Praha, ale nebyla jsem si úplně jistá, na co se zaměřují. Po zadání do vyhledávače jsem se na jejich webových stránkách dočetla, že se specializují na strojové čištění koberců a že se také dále zaměřují na odstraňování plísní, odstraňování graffiti, mytí podlah a  právě také mytí oken.

Tedy jsem…

Tedy jsem hned vytočila jejich telefonní číslo a s paní na centrále se (pro mě skoro) v rekordním čase dohodla na termínu úklidu. Velmi překvapená jsem byla, když k nám pracovníci z firmy A SERVIS LIPKA, s. r. o. přišli a já viděla, jak velké množství různých úklidových prostředků měli vůbec k dispozici! Na různé plochy potom pochopitelně používali různé čisticí prostředky – konkrétně jiné prostředky používali  na skla samotná, jiné čisticí prostředky na parapety, pak zase jiné na okenní rámy – což mě překvapilo a potěšilo zároveň, že se zabývali mytím i těchto ploch, ne jen pouze na skleněné plochy samotné. I když těch oken nemáme moc, celkově je ta plocha poměrně velká. Když se podívám na celý obchod jako takový. Takže jsme byly se sestrou rády, že nám pracovníci A SERVIS nabídli i jejich vyleštění a impregnování. Na leštění použili metodu tzv. suchého čištění.

Tedy…

Tedy že na leštění nepoužili žádný speciální lešticí prostředek, ale vše vyleštili pomocí bavlněných látek a za pomocí síly. Bylo vidět, že se jedná o profesionály, kteří jsou na tuto práci školení. Protože na vyleštění bylo potřeba mít opravdu velkou sílu. Nicméně díky této pečlivě odvedené práci máme teď jistotu u nás v obchodě, že okna zůstanou déle čistá. Navíc na oknech po tomto leštění nezůstaly vůbec žádné šmouhy – a to z žádného úhlu! Na okna také nanesli  speciální nanoimpregnaci, která zajistí, že okna zůstanou déle čistá. Neboť například při dešti voda po nich pouze steče a obecně je potom snažší okna udržet v čistotě. Musím říci, že jsme ráda, že jsme se rozhodly pro tuto firmu. Pracovníci A SERVIS odvedli opravdu úžasnou práci a určitě se i v budoucnu na A SERVIS obrátím. A SERVIS  všem vřele doporučuji. Jsou to profesionálové na správném místě.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *