Jak odstranit plíseň v Praze 8?

Nechcete v domě plísně? Nezapomínejte důkladně větrat, pomoct může i protiplísňový nátěr!

Nikdy nepodceňujte dostatečné větrání místností. My jsme totiž větrání bytu hodně zanedbávali, navíc jsme ho důkladně zateplili a vyměnili okna, takže už se nedalo mluvit ani o nějakém přirozeném větrání, kdy by vzduch proudil alespoň spárami, špatně utěsněnými okny nebo dveřmi. Místo přirozeného proudění vzduchu se nám v bytě hromadila vlhkost způsobená naším dýcháním, vařením, sušením prádla a tak dále. Kde je vysoká vlhkost, tam se zanedlouho objeví i plísně. To byl také případ naší kuchyně. V tu chvíli jsme do boje povolali techniky z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., a hledali s nimi řešení jak odstranit plíseň. Ti nám udělali přednášku a nutnosti větrání.

Čím se zbavit plísní na fasádě?

Vysvětlili nám také, že…

Vysvětlili nám také, že větrání závisí na způsobu využívání bytu, vlhkosti v místnostech, druhu místnosti, počtu obyvatel atd. Zkráceně je možné říct, že jsme měli intenzivně větrat hlavně v kuchyni, protože právě tam z vaření vzniká největší vlhkost. Jenomže my jsme to neudělali a tak se vlhkost hromadila a hromadila, až se u nás zabydlely plísně. Technici A SERVISU si s tím naštěstí vědí rady. Poučili nás, jak správně větrat. Odstranili nám mechanicky za mokra plísně, toto místo vydezinfikovali, vysavačem vysáli i volné spory ze všech povrchů v místnosti a vodorovné plochy znovu vydezinfikovali.

Kdo nám pomůže zbavit se plísní?

Takto se už plíseň nemohla šířit ze svých spor, ale pořád tady byla hrozba jejich vzniku z důvodu kondenzační vlhkosti, kterou jsme způsobovali. Větrání samo o sobě sice hodně pomůže, ale ne vždy stačí, proto nám technici nanesli na stěnu LSG ochranný nátěr. Ten zajistil, že vlhkost, kterou se z místnosti nepodaří odvětrat, nepronikne do stěn. Toto geniální řešení funguje úplně bezvadně. S plísněmi už si nemusíme dělat starosti, protože jsme se jich nadobro zbavili. Jak odstranit plíseň.

Vliv plísní na naše zdraví?Nátěr proti plísni

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *