Mytí Brno, lité stěrky

Nebyla to žádná kouzla

Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí širokou škálu úklidových služeb a jednou z nich je i strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, kdy podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Ve většině případů pracujeme se šetrnou zásaditou chemií, pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná cementem a podobnými materiály, které vyžadují na odstranění již kyselou chemii. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Mytí Brno, lité stěrky

Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Tento způsob čištění je ke všem druhým podlah je velice šetrný, takže se nemusíte obávat, že by došlo k poškození nebo poškrábání vaší podlahy.

mytí pomocí kotoučového strojepoužití kyselé chemie na podlahypoužití zásadité chemie na podlahy

Po vyčištění podlahy…

Po vyčištění podlahy je dobré podlahu nechat zakonzervovat voskem. Tuto službu rovněž nabízíme a doporučujeme ji všem našim zákazníkům. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Jedná se o odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Pracujeme s nimi dlouhodobě a jsme s ním spokojeni nejen my, ale i řada našich zákazníků.

čištění podlah cena z m2ceník čištění podlahčištění podlah v domácnosti

Naší poslední zakázkou…Mytí Brno, lité stěrky

Naší poslední zakázkou bylo čištění podlahy v zahrádce jedné kavárny, kde měli udělanou vlastní podlahu, aby zahrádka připomínala terasu. A podlaha už nebyla v dobrém stavu. Koneckonců udržet podlahu čistou v gastronomickém podniku není nic jednoduchého a v případě venkovní podlahy to platí dvojnásobně. Majitelka říkala, že zaměstnanci podlahu pravidelně čistí, ale je logické, že v tomto případě to vyžaduje něco účinnějšího. Vše jsme tedy vyčistili naši speciální kosmetikou a kotoučovým strojem. Dále si ji majitelka nechala na naše doporučení i zakonzervovat. Protiskluzový efekt naše vosku má velké výhody a v kavárnách a v dalších podnicích má své nepostradatelné výhody. Mytí Brno, lité stěrky služby realizuje po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o našich službách se podívejte na naše webové stránky.

renovace podlahpřípravky na čištění podlah čištění různých druhů podlah

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *