Kdo nám pomůže se zbavit graffiti

Nebojte se, graffiti jde odstranit, ale musíte se obrátit na tu správnou firmu

Čím odstranit graffitiNa internetu najdete spoustu firem, které nabízejí službu odstraňování graffiti. Jenže ne všechny z nich ale poskytují komplexní služby, mezi něž patří i to, že pokud graffiti nejde úplně bez problémů dolů, protože předtím nebyly ošetřeny antigraffitovým nátěrem, tak už fasádu nepřemalují a podobně. Alespoň takovou zkušenost měli naši známí, když se nějaký sprejer vyřádil na jejich domě. Pozvali si na odstranění firmu, která se pokusila graffiti odstranit, ale moc se jim to nepodařilo. Po sprejerském výtvoru tam zbyl pořád poměrně velice výrazný barevný flek. Odstraňování graffiti Brno.

Zaměstnanci tamté firmy řekli, že se s tím nic víc nedá dělat, protože neměli antigraffitový nátěr, a že už to tam zůstane. Známí samozřejmě nebyli spokojení, a tak se nakonec snažili flek zamalovat barvou. Jenže graffiti bylo odstraněné tak ledabyle, že graffiti prosvítalo  pod fasádní barvou. Když jsme věděli, kolik je s tím problémů, bylo nás jich líto. A později lítost vystřídal strach, protože i nám někdo posprejoval dům a nevěděli jsme co s tím. A báli jsme se, jestli s tím vůbec půjde něco dělat, když jsme viděli, jak naši kamarádi nepořídili.

 

 

Existuje nějaký nátěr jako prevence proti graffiti?Antigraffitová ochrana jedině od A Servis Lipka, s.r.o.AGO proti graffiti na naší zdiČím se zbavit graffiti

Chtělo to najít opravdu nějakou dobrou firmu…

Jak máme odstranit graffitiChtělo to najít opravdu nějakou dobrou firmu, jenže nikdo z našeho okolí se žádnou neměl zkušenosti. Takže bylo potřeba se poradit s internetem. Hledali jsme podle recenzí a našli úklidovou firmu Odstraňování graffiti Brno, která se zabývá i právě odstraňováním graffiti a nabízela vše, co bylo potřeba. Psali, že nejenom nabízí odstraňování graffiti, ale i případné přemalování. Pokud by nějaký světlý stín barvy zůstal, ale vždy podle všeho graffiti odstraní do té míry, aby barevný flek případným přetřením nebyl vidět. A k tomu nabízeli i antigraffitový nátěr. Zavolali jsme jim a domluvili se s nimi termínu, kdy k nám přijedou zničenou zeď dá do pořádku. Nejprve graffiti odstranili, kdy zůstal opravdu světlý stín, který následně přetřeli barvou, kterou si nechali předem namíchat.

Poté nanesli angtigraffitovou ochranu, zkráceně AGO. Jedná se o nanotechnologii, která zabrání vsáknutí spreje do podkladu a následné odstranění graffiti je snadnější. A daří se bez pozůstatků obrysů a stínů. S jejich prací jsme byli skutečně moc spokojení, a proto můžeme A SERVIS jedině všem doporučit. Protože pokud se na ně obrátíte, máte záruku, že vše přenecháváte skutečným odborníkům, kteří vědí, co dělají. Navíc jejich služby jsou i za přijatelnou cenu, protože u všeho máte záruku té největší kvality, do které se rozhodně vyplatí investovat. Navíc nabízejí i řadu dalších úklidových služeb, jako je čištění koberců. Podlah, mytí oken a podobně, takže pokud potřebujete i něco takového, věříme. Že tyto služby budou stejně tak kvalitní jako jejich odstraňování graffiti.

 

 

Nejlevnější odstranění graffitiOdstraňování graffiti z fasád

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *