Výškovým mytí oken

Neber na sebe víc práce, než zvládneš! Pomůžou ti pracovníci

Před lety, když jsem byl ještě student, přivydělával jsem si mytím oken. Nejdříve jsem docházel pouze ke známým, ale pak mě zlanařili a já se dostal do profesionální úklidové firmy. Ze začátku to bylo skvělé, protože tam tehdy byla skvělá parta. S těmi svými spolupracovníky jsem často chodil po práci i na pivo. Jenže jak čas běžel, čím dál více jsem byl z toho vyřízený. Měl jsem před státnicemi a zákazníků neustále přibývalo. ve firmě na mě tlačili, ať si beru více směn.

A já pak za týden naspal třeba jen třicet hodin, což je na mě zoufale málo. A brzy se to začalo promítat i do hodnocení na zkouškách. Musel jsem této tendenci učinit přítrž a místo, abych si práce nabral méně, rozhodl jsem se s tím seknout úplně. Byl to nepopsatelný pocit a velmi se mi ulevilo. Tehdy jsem si řekl, že už na rozmývák ani stěrku nesáhnu. A to jsem v podstatě dodržel. Mytí oken jsem doma nechával zejména na ženském osazenstvu.

Později…

Později, když jsem se přestěhoval do vlastního, byl jsem rozhodnut, že si najmu nějakou úklidovou firmu. A protože firma, kde jsem dělal, se mnou zpřetrhala kontakty, byl jsem odkázán na internet. A tak jsem si alespoň přečetl pár recenzí o různých firmách. A že jich nebylo málo.  Ale nakonec jsem se rozhodl pro uskupení horolezců zabývajícím se Výškovým mytí oken. Tak jsem je kontaktoval.

A nemohl jsem snad udělat lépe. Okna se leskla jako zrcadlo a práce jim zabrala jenom pár hodin, což jsem si ani ve snu nedokázal představit. Zaměstnanci byli navíc velice milí a komunikativní. Jejich přívětivost musím vyzdvihnout stejně jako výkon jejich práce, protože domluva s nimi byla perfektní a rychlá. Neměli prakticky žádný problém se podřídit mým požadavkům, termín mi také nabídli poměrně brzký a k jeho přesouvání nebo dalším zmatkům nedošlo.

 

S takovými…

S takovými milými zaměstnanci se nepotkáte na každém rohu, a je tedy radost s nimi spolupracovat. Skoro nikdo nechce pracovat s lidmi, kteří jsou nepříjemní, i kdyby prováděli dobré služby. Obzvlášť v případě, kdy je firma nespolehlivá, přesouvá termíny a mění podmínky. To je pak člověk jen otrávený, protože to není nic jiného než ztráta času. Cena jejich služeb je sice o něco vyšší než u některých jiných firem, ale z hlediska poměr cena výkon se jedná o skvělou firmu, kterou můžu jedině doporučit. Sehnat dnes na přesyceném trhu to, co opravdu hledáte, není snadná věc, proto je někdy lepší si připlatit, pokud cenový rozdíl není vyloženě markantní.

Zabývají se i odstraňování graffiti, čištění podlah a koberců a odstraňování plísní. Takže je vidět, že má firma opravdu široké pole působnosti. A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *