likvidujeme plísně

Díky nátěru vám špína a plísně na fasádě už nebudou nikdy dělat žádné starosti

Spolu s kamarádkou jsme vždy chtěly mít vlastní obchod s oblečením a před několika měsíci se nám povedlo ho konečně otevřít. Prodáváme hlavně retro módu a tak podobně. Ale hned po několika týdnech jsme si vyzkoušeli, že vést vlastní podnik není zase taková sranda. A naše fasáda byla opravdu v hrozném stavu a bylo potřeba ji vyčistit. Hlavně i proto, že se tam začala dělat plíseň. A samozřejmě to tam nemohlo jen tak zůstat, protože taková věc opravdu dokáže odradit zákazníky.

Snažila jsem se to vyčistit, ale neuspěla jsem, jen jsem vyhodila peníze oken za čisticí prostředky na vyčištění plísní. Takže bylo potřeba přejít k plánu B, a sice najít nějakou úklidovou firmu, která by se o to postarala. Ale nikdo z mých kamarádů ani z rodiny neměl s žádnou zkušenosti, tak jsem byla odkázaná na internet, kde jsem hledala  likvidujeme plísně. A tam  jsem narazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. kterou všichni vychvalovali. A tak jsem se s nimi domluvila. Byli vážně moc milí a ochotní.

A nejenom…

A nejenom, že se o vše postarali, ale i jsem se od nich dozvěděla, jak plíseň vlastně vzniká. A sice že dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. Takže je nejlepší si na to opatřit nějakou prevenci.

A tou je právě protiplísňový nátěr LSG. Je to skutečně to nejlepší, co si jako prevenci před plísněmi můžete pořídit. Tento nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout, Při čemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.

LSG…

LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Je to nátěr, který je nejlepší ochranou proti plísní. A proto jej tolik doporučujeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *