čištění sedaček, koberců Brno

Narozeninový dort málem zničil nový koberec .

Oslava narozenin byla v plném proudu .

Všem se zatajil dech , když si děda nesl kousek dortu a zakopl o zapomenutou hračku , svých vnuků , na podlaze . Zavrávoral , ale neupadl , avšak dort i s talířkem mu vypadl z ruky a jak jinak , krémem ozdobeným dortík ležel na novém koberci . Všichni jsme si oddechli , že se starouškovi nic nestalo . Uklidila jsem tu menší kalamitu a děda dostal nový kousek. Čištění sedaček, koberců Brno.

čištění koberců, sedaček brno 	Když hosté odešli , poklízela jsem a všimla si , že na koberci zůstal , ačkoli jsem se snažila , nevelký flek , přesto nepřehlednutelný . A co , stejně jsem měla v plánu objednat A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno, na mytí oken a tak si vyřídím ještě k této práci i čištění koberce a bude .

 

 

Hned další den…

 

Hned další den jsem zavolala a vyjednala si plánované mytí oken a přidala ještě strojové čištění koberce .

 

Jelikož služby od A SERVIS využívám ve své kanceláři , již roky , věděla jsem o jejich kvalitní práci . Společnost své služby poskytuje v Česku , Slovensku , Rakousku i Německu . Jejich přijatelné ceny mohou využívat i ženy , které svůj čas chtějí věnovat rodině a dětem .

 

Pracovníci dorazili v den termínu a v určený čas , to je také jejich pravidlo , že dodržují daný termín , který vyhovuje hlavně zákazníkovi .

Strojní Čistění Kobercu - Strojové Čištění Kobercu BrnoMytí oken bylo dokončeno a pustili se do čištění koberce . Přesto , že byl krátce , nově koupený , nezanedbali žádný ze svých výkonů . První v řadě byl stroj , který spolu s čistící kosmetikou vyčistil nečistoty , kvalitní kosmetika si poradila i s flekem od dortu . Pak jiný , silný vysavač , vysál vlhkost a veškerou nečistotu .

 

Opravdu je jejich práce s takto výkonnými stroji perfektní , neboť struktura koberce byla provzdušněna a barevně také ožil , přestože byl nedávno koupený .

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *