Mytí Praha 8, okna

Stálá čistota oken? Nano impregnace Praha. Čištění oken, fasád ve výškách. Odstranění polepů z výloh

S malými dětmi je vždycky více práce, hlavně co se úklidu týče, a ti z vás, kteří mají děti, mi v tomto dají určitě za pravdu. A naše dvojčata slavila narozeniny a máme poměrně početnou rodinu, protože mám dva bratry a jednu setru a všichni máme dvě děti.

Takže když…

Takže když se u jednoho sejdeme všichni ještě se všemi prarodičemi, je nás opravdu hodně. A děti jsou samozřejmě neposedné, furt poletují a jejich nejoblíbenější činností je snad obtiskávání rukou na okna a kreslení na ně obrázků. Takže ve výsledku jsou okna stejně pořád v jednom kuse zapatlaná. A po té oslavě to byla opravdu katastrofa. Nakoupila jsem tuny čisticích prostředků, vyzkoušela všechno možné, ale nic nefungovalo. A to jsem to skutečně neflákala. I můj manžel se mi snažil pomoci a bylo to k ničemu.

Nakonec jsme se s manželem rozhodli…

 

Nakonec jsme se s manželem rozhodli, že si je necháme umýt od úklidové firmy, protože já už jsem na to prostě neměla sílu. A rozhodli jsme se pro úklidovou firmu A SERVIS LIPKA. Sice jsme ji neznali, ale se žádnou jsme neměli zkušenosti, takže jsme hledali na internetu, která by se nám nejvíce zamlouvala, a tato měla na internetu nejlepší reference. Zavolali jsme jim, slečna na centrále byla moc milá a hned nám nabídla termín, řekla, jaká bude předběžná cena a všechny ostatní informace, které jsme chtěli vědět. A jejich práce byla stejná jako jejich smysl pro organizaci. Okna vyčistili perfektně a vypadají opravdu nádherně. Pak na okna ještě dali impregnaci, aby se tolik nešpinila, a byla pro mě tak snáze udržovatelná.

Což bylo to,…

Což bylo to, co jsem ocenila nejvíce, abych i následně měla s okny co nejméně práce. Protože pouhé jedno hezké umytí oken by můj celkový problém asi jen tak nevyřešilo. Takže od té doby, co máme tuto nanoimpregnaci, tak s okny nemám takovou práci. Takže jsem jim za tohle opravdu hodně vděčná. Navíc jsme byli i velmi spokojení s chováním zaměstnancům. Všechno jim to zabralo minimální čas a my tak s tím nezabili celý den. Byli velice milí a profesionální a domluv a a spolupráce s nimi byla perfektní.

Tímto můžu službu…

Tímto můžu službu firmy Mytí Praha 8, okna  – mytí oken jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci a i za přijatelnou cenu. Super je, že nabízí i řadu dalších služeb. Takže pokud chcete vyčistit koberec, podlahu, nebo třeba plíseň, jsou vám k dispozici. Všechno mají více rozepsané na svých internetových stránkách. My je určitě využijeme na čištění koberců, protože ty po řádění našich dětí také potřebují trochu oživit. Vlastně hodně, takže to nebude trvat dlouho, než se jim zase ozveme. Jejich služby nabízí nejen pro Českou republiku, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *