čištění sedaček brno

Námět na skvělý dárek? Zařídit čištění koberců v Brně firmou!

S bráchou jsme vymýšleli, čím obdarujeme rodiče k jejich výročí. Naposledy jsme jim kupovali pobyt v horách, jenomže mají neustále tolik práce, že ho nestihli využít. Dělají úpravy na čištění koberců brno cenadomě, takže se jejich život v poslední době točí kolem práce, domu a úklidu domu. Napadlo nás, že bychom jim největší radost mohli udělat tím, když jim zajistíme trošku volného času. S jejich prací jsme jim pomoct nemohli, do úprav na domě si nenechají mluvit, ale více se angažovat při uklízení domácnosti, proti tomu by určitě nic neměli -čištění sedaček, koberců Brno.

 

 

Hodně jsme toho udělali vlastními silami

 

Hodně jsme toho udělali vlastními silami, ale chtěli jsme je překvapit pořádně, takže jsme si vybrali úklidovou firmu, u které jsme objednali čištění koberců. Máma s tátou o tom neustále mluvili, proto jsme věděli, že je tím určitě potěšíme. Byli jsme domluvení s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno, že práce proběhnou, když naši nebudou doma.

 

S bráchou jsme počkali, až pracovníci přijedou, a vpustili jsme je k nám dovnitř.  Přivezli si s sebou potřebné náčiní, z koberců si odklidili nábytek a pustili se do čištění. Nejprve nanesli čisticí chemii, tu pořádně rozšampónovali, jejich stroje ji vetřeli pečlivě mezi všechna vlákna koberců. Celý proces poté ukončili odsátím chemie a všech na povrch vyčesaných čištění sedaček, koberců Brnonečistot.

Když přišli rodiče domů, byli z toho úplně mimo, koberce totiž vypadaly bezvadně, na první pohled byla poznat ta velká proměna. Čištění rozzářilo barvy, odstranilo všechen prach i staré skvrny. Působením vysavače došlo i ke změně objemu koberců, vlákna byla mnohem načechranější, taková provzdušněná.

Tátu s mámou moc potěšilo naše snažení a místo dalších prací doma si ten den zašli společně na večeři, aby si užili výročí. Děkujeme A SERVISU, že nám tak skvěle pomohli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *