Plísně na fasádě Praha

Nahrávací studium má okna čistější

Abyste mohli nahrávat v nahrávacím studiu nějakou píseň nebo rovnou celé album umělce, je potřeba, abyste měli k dispozici příjemné prostředí. Je nutné, aby se umělci cítili dobře. Jen tak se jim může také hezky zpívat a tvořit. Proto v našem nahrávacím studiu dbáme na pořádek, čistotu, a to jak uvnitř studia, tak i na venek. Naše studium sídlí v 6. patře výškové budovy. Je nutné, aby byla čistá i okna z venku, nejen zevnitř. K tomu jsme si nedávno pozvali Plísně na fasádě Praha. Vybrali jsme si je na internetu kvůli tomu, že měli skvělé recenze od soukromníků i velkých firem. Četli jsme si i na jejich internetových stránkách, jak okna myjí a jak o ně pečují a zamlouvalo se nám to. Do firmy jsme zavolali a milá paní operátorka nám dala vybrat hned z několika možných termínů. Bylo skvělé, že jsme měli tak volnou ruku a mohli si určit, kdy se nám to hodí nejvíce.

Firma…

Firma umyla okna skvěle nejen zevnitř, ale i zvenku. Jejich technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Guma je na stěrce proto, aby se okna nepoškrabala a nezničila. Až okna zaschnula, tak pracovníci začali s leštěním. Díky dlouholetým zkušenostem využívají tzv. trik suchého čištění. Leštící přípravky u nich rozhodně nehledejte, protože oni používají pouze suchou a čistou bavlněnou plenu, kterou dokonale vyčistí všechny skleněné plochy. I když je tento postup o hodně náročnější fyzicky, tak má výtečné výsledky a jejich technika leštění nemá rozhodně konkurenci široko daleko. Pak nám na okna ještě nanesli moderní a šetrnou impregnaci GlasProtect GSP, která má vysoký ochranný účinek proti vodě a špíně. Jedná se o tzv. nešpinavou úpravu skel.

Tato…

Tato technologie vám zásadní mírou sníží náklady na údržbu oken, prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled. Navíc je extrémně odolná a trvanlivá, jedno ošetření ochrání okna až na 5 let. Firma měla k dispozici horolezeckou techniku, vysokozdvižnou plošinu, a i hydraulická ramena, takže práce v 6. patře pro ně nebyl žádný problém. Když skončili a odešli, byli jsme naprosto nadšeni tím, co firma dokázala. Z oken zmizely čmouhy, otisky, výkaly od ptáků i prach. Dokonale čistá okna dala interiéru a celému nahrávacímu studia zase lepší dojem a vzhled. Tímto můžeme firmu doporučit dalším. Sami to nezkoušejte a raději si pozvěte odborníky na slovo vzaté.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *