S mytím oken nebudete mít tolik práce, když na nich budete mít nanoimpregnaci. Výškové práce Praha

cena umytí oken

Na naší fakultě máme opravdu hodně oken a spousta z nich je opravdu vysokých, protože máme vysoké stropy a pro naše uklízečky je to opravdu složitý úkol. A není to tak, že by nebyly pečlivé, ale i tak tam mají hodně práce. Přece jen školou denně projdou tisíce lidí. A tak jsme se s kolegy shodli, že bude nejlepší, když si s okny necháme vypomáhat od nějaké úklidové firmy.  Hledala jsem na internetu asi dvě hodiny a našla jsem úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., která se mi zamlouvala nejvíce. Tak jsem se dál zaměřila jen na jejich stránky a snažila se něco zjistit o té jejich impregnaci. U oken se také specializujeme nanášením hydrofobní impregnace, kterou  aplikujeme pomocí technologie GlasProtect. Nanoimpregnace je dvoufázová na lihové bázi.

Tato tvz. nešpinavá úprava…

Tato tvz. nešpinavá úprava,  je obzvlášť vhodná pro okna, které mají špatnou dostupnost. Navíc na ně na internetu byly samé dobré reference, a všichni psali, že je ta nanoimpregnace vážně super. Tak jsme si řekli, že to určitě nebude marná investice.  A rozhodně nebyla, protože odvedli vynikající práci. Okna se leskla jako zrcadlo a zabralo jim to pouhý jeden den, a naše fakulta je opravdu velká. Skutečně jsme zírali.  Ta impregnace je skvělá, protože díky ní se špína opravdu tolik neusazuje, a když už usadí, tak ji vždy smyje první déšť. Je to opravdová senzace, kterou můžu všem jedině doporučit. Naše uklízečky jsou taky moc spokojené, protože s nimi mají mnohem méně práce a okna pořád vypadají dobře. Předtím se mohly snažit všelijak, ale stále to bylo tak nějak špinavé. A když už se tam ta špína objeví, říkají, že to jde dolů úplně bez problémů.

Umývání francouzských okenProto bych ji chtěla všem…   

Proto bych ji chtěla všem opravdu moc doporučit, protože sama vím, že s mytím oken je spousta práce a toto vám může ušetřit spoustu času, námahy a nervů. Zaměstnanci z A SERVIS byli navíc velice milí a komunikativní a neměli žádné problémy s podřízením se našim požadavkům. Zabývají se i odstraňování graffiti, mytím podlah, koberců a odstraňováním plísní, takže ať už budeme potřebovat cokoli, rozhodně se na ně obrátíme.  Jediné před čím bych asi měla varovat, je cena jejich služeb. Je trochu dražší, to je pravda, ale není to žádná pálka. Opravdu si služby firmy Čištění oken Praha 7,   může dovolit každý, kdo je potřebuje.

Ono i ty prostředky…

Ono i ty prostředky a vybavení není zrovna nejlevnější, takže se na to člověk musí dívat i z tohoto úhlu. Takže pokud hledáte kvalitní mytí oken, určitě se obraťte na tuto firmu. Jsme s nimi spokojeni ve všech ohledech. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže za vámi přijedou kamkoli, kam potřebujete.

Výškové mytí okenČištění skleněných ploch

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *