Martin výškové umývanie okien

Mytie výkladov Martin. Strhnutie a odstraňovanie polepov, fólií a celo polepov. Výškové umývanie okien,  čistenie fasád

Naša predejňa si od firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., Martin výškové umývanie okien nechává umývať sklenené výklady už  dlouho. Možno šesť rokov? Za tú dobu sa tu vymenilo už niekoľko vedúcích, avšak som rada, že spolupráca s touto firmou napriek tomu  trvá po celú tú dobu. Umývanie výkladov máme nastavené po vzájemnej dohode na jedenkrát mesačne. A to vonkajšia aj vnútorná strana. Ich firma sa o nich stará dobre. Vlastne nie len jeden krát mesačne. Niekedy potrebujeme aj častejšie a  keď je to akútne. Napríklad  keď čakáme kontrolu vedenie. Ale stačí zavolať a firma A Servis Lipka se nám snaží maximálne vyhovieť.

Funguje to bezchybne

Vlastné umývanie výkladov potom prebíeha skoro vždy rovnako. Dohovoríme sa na konkrétný deň a hodinu, obvykle na ôsmou hodinu rannú pred oteváracou dobou. Pán z ich firmy prídea ide umyť vnútornú stranu. Vonkajšiu stranu má snáď vždy už umytú predom, čo je fajn. A my mu predtým odpraceme preč figuríny a daľšie veci od výkladov, aby mal na to víac priestoru. Vnútri je na umývanie výkladov podstatne menej miesta. Totiž mu ten vnútrajšok predajne zaberie viacej času.

Nemenili by sme

Já osobne by som tie výklady tak dobre ako oni určite nedokázala umyť. Som rada, že výsledek je dobrý a že snáď vždy to do oteváracej doby stihneme. Sme spokojní. Nepotrebujeme meniť a ani by sme nechceli. Ďalej nám firma poskytuje službu odstránenia, strhávania a strhnutia polepov, fólií a celých polepov z výkladov.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *