Okna čištění Praha 9

I na mytí zábradlí je lepší zavolat odborníky, zvlášť když jsou plochy prosklené

Pracuji…

Pracuji jako provozní v jedné restauraci. Kde u nás často pořádáme svatby a různé firemní večírky. Protože se u nás koná poměrně hodně akcí, je samozřejmě velmi důležité, aby u nás bylo vždy pečlivě uklizeno. Co ale od začátku bylo pro náš úklidový personál trošku problematické, bylo naše zábradlí. Protože jednotlivé plochy jsou zde prosklené a stačí když se někdo přidrží a vše je hned špinavé a jsou zde vidět otisky. Poměrně dlouho se nám to dařilo udržovat v čistotě. Nicméně po nějaké době už tyto prosklené plochy byly špinavé i z druhé strany schodiště. Kam samozřejmě nebylo vůbec jednoduché se dostat a protože to bylo i poměrně vysoko, tak to bylo i nebezpečné. Tedy jsme se s naším týmem u nás dohodli, že zavoláme na tento nelehké úkol nějakou úklidovou firmu. Nikdo jsme s ničím takovým neměli zkušenosti, ale jedna z našich zaměstnankyň mi řekla, že zná profesionální myče z  Okna čištění Praha 9, ale už si nebyla jistá, jestli dělají i mytí oken, nebo tedy spíš prosklených ploch.

 

Tedy…

Tedy jsem se podíval na jejich internetové stránky a zjistil, že kromě mytí oken (i ve výškách!) se zabývají i mytím podlah, čištěním koberců a odstraňováním plísní a graffiti. Když jsem si pak pročítal recenze na tuto firmu, byly pozitivní, tedy jsem se rozhodl, že jim zkusíme zavolat. Následující den jsem jim hned zavolal a paní na centrále jsem se co nejlépe pokusil popsat celou situaci, protože přecejen to nejsou okna jako okna a situace celkově byla zamotaná, ale vyšli mi ve všem vstříc! Koneckonců to vypadá že prosklená plocha ve výškách je prostě prosklená plocha ve výškách a umyjí ji tak jako tak. Na termín jsme se dohodli hned na následující týden. O šest dní později pracovníci byli už u nás a hned se pustili do práce a s tím veškerým vybavením, které k práci měli (jak prostředky na mytí a čištění, tak přístroje a další techniku na práci ve výškách), jim to šlo velmi rychle.

 

Bylo…

Bylo vidět, že to jsou odborníci na tom správném místě. Hlavně že jsou doopravdy proškoleni na práci ve výškách, protože práce jim šla od ruky. Velice se mi líbilo, že vše umyli a vyčistili opravdu pečlivě. Také to, že si opravdu dali záležet na leštění. Chvíli jsem přemýšlel, jaké lešticí prostředky asi používají. Když jsem se zeptal, tak mě pracovníci poučili, že oni na leštění používají metodu tzv.suchého čištění, což znamená, že naopak vůbec žádné lešticí prostředky nepoužívají, ale jediné, co používají je síla a kvalitní bavlněné utěrky speciálně na leštění. Byl jsem překvapen, že i v dnešní době někdo takhle pečlivě něco dělá a že si neusnadňuje práci kdovíčím. Celkově musím říct, že jsem byl velice spokojen s prací, kterou odvedli. A samozřejmě i cena tomu odpovídala, nabízí opravdu kvalitní služby. Pokud budu někdy v budoucnu opět řešit nějaký úklidový problém, znovu vytočím číslo, protože ti opravdu ví, co dělají.A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *