výškové práce Plzeň

Jak vyzrát na mytí vysokých oken? S firmou „ Mytí oken ve výškách Plzeň“

Mytí oken bývá nad naše síly…

odborné mytí oken PlzeňŽijete-li v bytě s vysokými stropy, zajisté jste současně také majiteli vysokých oken. Mytí takových oken bývá často nad naše síly. Třeba my doma máme téměř dvoumetrová okna. A jak chcete něco takového umýt, když vy sami měříte třeba jen 160 centimetrů? Okna navíc třeba začínají až ve výšce vašeho pasu, takže si to spočítejte, jak asi někdo takový může okna umýt. Pokud k tomu nepoužije štafle, ze kterých by ale mohl vypadnout z okna.
Riskovat zranění jsem neměla v úmyslu, proto jsem se brzy po nastěhování do bytu porozhlídla po jiných možnostech. Výškové práce Plzeň. mytí oken s horolezeckou technikou

Výškové práce Plzeň…

Mytí oken jsem nikdy neměla nijak zvlášť v lásce, takže jsem tuhle záminku uvítala. A jednoznačně se rozhodla, že já sama okna umývat nebudu. Nemusela jsem se dlouho rozmýšlet, kontaktovala jsem firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Plzeň orientující se na celou škálu úklidových činností, mezi nimi i na mytí oken ve výškách. Přesvědčila mě především delší působnost firmy v této oblasti a její bohatě vybavený strojový park. Firma, která investuje tolik peněz do strojového zařízení, si jistě nevede špatně. A bude určitě dobře vybavená i pro všechny práce ve výškách. leštění oken suchou metodou

Kromě skvělého vybavení…

To se potvrdilo, jakmile mi dávali na výběr mytí oken s pomocí horolezecké výbavy nebo z montážní plošiny. Té dávají sice přednost, ale ne ke každému domu je možné ji přistavit.
Kromě skvělého vybavení jsou zaměstnanci výborně vyškolení i co se týče bezpečnosti a prováděných prací. Aby tak skvěle umyli dva chlapi okna, pečlivě umyli rámy a dokonale vyleštili skla, tak to jsem ještě neviděla. Málokterá ženská by to zvládla alespoň stejně tak dobře. Určitě jsem udělala s výběrem A SERVISU dobře, nikdo v okolí nemá tak krásná okna jako já.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *