Mytí výloh Praha

Mytí výloh, odstranění silikonů, barev, polepů. Čištění prosklených fasád ve výškách Praha

Na baráku jsme si nechali dělat novou fasádu. To víte, přece jenom se jedná o starší budovu, takže bylo potřeba ji zateplit a dát ji nový facelift. Tímto krokem jsme si ušetřili spousty výdajů za topení. Lituji jen toho, že jsme se k tomuto kroku neuchýlili s rodinou mnohem dříve. Ale znáte to, člověk pořád vymýšlí, co by mohl udělat, a na skutečné činy už mu nezbývá dostatek času. Takže jsme se loni definitivně rozhodli, že do toho půjdeme a najali jsme zedníky. Chlapi postupovali docela rychle a brzy jsme se proto mohli těšit z nové podoby domu.

Teda, abych to uvedl na pravou míru radost by byla ještě větší, kdyby u toho dělníci nezapatlali nejbližší okolí fasádní barvou. Žena po nich musela drhnout dlažbu. Pokaždé, jen co chlapi slezli z lešení, jala se hadry a umyla vše, na co přišla. Poté, co sundali lešení, jsme si všimli, že i okna na tom jsou dost bídně. Bohužel již barva byla zaschlá a velmi špatně se dostávala dolů.

Špachtle…

Špachtle nebo nůž nepřicházely v úvahu. Jen by skla poškrábaly.Tak jsme se vrhli k počítači a hledali někoho, kdo by toto dokázal odstranit. Ozvali jsme se pár firmám, ale z jejich jednání jsme byli docela zklamaní. Ptali jsme se známých a kolegů v práci, zda o někom nevědí. Odpověď byla ale vždy záporná. Někteří věděli, ale rozhodně danou firmu nám doporučit nechtěli. Neměli s ní dobrou zkušenost.

Nakonec jsem ale našel. Když jsem zrovna o své situaci lamentoval na zahradě, slyšel to můj soused. „Ivane, proč jsi neřekl hned?“, ozval se. „Mojí mámě jsem zrovna objednával firmu k ní domů. Byli jsme moc spokojeni. Chovali se opravdu na úrovni a byli velmi opatrní ke všemu vybavení i rostlinám, co měla na oknech. A že jich tam má spoustu.“

Dal…

Dal mi na ně kontakt a já jim ještě týž den zavolal a domluvil se s nimi na termínu. Působili na mě opravdu mile a zakázku se snažili vyřídit v nejkratším možném termínu. Takže již za čtyři dny jsme měli zaměstnance  Mytí výloh Praha doma. Pracovali usilovně a barva šla pod jejich rozmýváky sama krásně dolů.

Skla leštili pouze bavlněnou plenou, což jsme s manželkou obdivovali, že mají takovou trpělivost. Sdělili nám, že takto okna vydrží mnohem déle čistá a beze šmouh-. Měli pravdu. Okna i po půl roce vypadají pořád dobře. A to žijeme v rušném městě! Skvělá práce a za nás patří této firmě palec nahoru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *