Fasády, výškové mytí Praha

Výškové mytí skel, oken. Čištění fasád ve výškách od plísně, prachu. Nátěry proti plísni Praha

Pracuji ve veřejných toaletách a čistota a hygiena je pro nás opravdu tou největší prioritou. Ale možná jsme se až příliš soustředili na čistotu našeho interiéru, že jsme zanedbali exteriér. A potom jsme si všimli, že fasáda je už pěkně špinavá. Ale jako opravdu špinavá. A na několika místech byla dokonce plíseň. Takže bylo potřeba najít nějakou úklidovou firmu. Takže jsem začala hledat na internetu v rubrice Fasády, výškové mytí Praha, abych si přečetla, kterou lidi na diskuzích nejvíce doporučovali. A našla jsem úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Ta se spolu se svými zaměstnanci dokázala postarat o to, že fasáda vypadala opět jako nová.

Po desinfekci, odstranění stávajícího mikrobiálního napadení a renovaci poškozeného povrchu zaměstnanci aplikují nátěr LSG. Docílí  tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách.

Univerzální…

Univerzální aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Nejúčinnější prostředek trvalé ochrany proti mikrobiálnímu napadení s certifikátem na přímý styk s potravinami na trhu. Nátěr vyvinutý speciálně i pro aplikace v potravinářských a zdravotnických provozech. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout.

Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Díky tomu je naše fasáda opět v naprostém pořádku.

 

A když…

A když jsem zjistila, jak málo stačí, aby se vám plíseň udělala, nechala jsem si ten nátěr dát i dovnitř kavárny a i dovnitř svého domu. A vám vřele doporučuji udělat to samé. Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky.

Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat. Jen musím varovat před cenou, je pravda, že tato firma není nejlevnější, ale věřte mi, rozhodně se vyplatí do ní investovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *