mytí výloh

Mytí oken ve výškách je rozumnější přenechat profesionálům

Mytí oken je určitě jednou z úklidových záležitostí, kterou je lepší přenechávat profesionálům. A proto jej nabízíme i v naší firmě.  Je samozřejmé, že mytí oken se pro lidi stává čím dál složitější záležitostí. Protože se staví vyšší a vyšší budovy a umývat okna ve vysokém patře není nic příjemného. Proto je logické, že se tomu většina lidí vyhýbá. Následkem toho jsou pak okna často špinavá, ukládá se na nich čím dál více špíny zvenčí. A taková okna se potom čistí velmi složitě. Takže když se do toho pustíte vlastními silami klasickými dostupnými prostředky, tak nedosáhnete takového výsledku, jaký očekáváte. Pokud se tedy nespokojíte s málem. Proto je lepší tento složitý úkol lepší nechat na nás. Protože disponujeme jak kvalitními čisticími prostředky, které většinou běžně nekoupíte v obchodech. A také proškolenými zaměstnanci, pro které není mytí oken ve výškách žádnou překážkou.

Pro…

Pro kvalitní provedení mytí výloh je vždy důležité perfektně umýt celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů. Naše technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem je vždy realizována vlastní kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění. Pro zásadní firemní důraz na kvalitu provádění úklidových služeb proto nikdy pracovníci nepoužívají leštící přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup. Okna vyleští pouze na sucho a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá.  Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra. Jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění.

A…

A to je také jeden z dalších problémů, co se často stává, když si lidé leští okna. Mají na oknech šmouhy a myslí si, že čím více leštícího přípravku na okna použijí. Tak okna budou lesklejší. Ale bohužel, bude tam jen čím dál více nežádoucích šmouh. Všech těchto faktorů si byli vědomi i naši poslední zákazníci. Kteří potřebovali umýt okna, protože se konala důležitá schůze v jejich firmě a chtěli, aby bylo vše v pořádku. A jejich okna byla ve vyšším patře a špatně přístupná. Takže bylo poměrně pochopitelné, že si na to raději najali nás, než aby se do toho pouštěli sami. Pro naše zaměstnance to nebyl žádný problém. Protože jsou zvyklý pracovat ve špatně přístupných místech a ve výškách. Proto okna vyčistili bez problému a naši zákazníci byli velice spokojeni. Naše služby nenabízíme pouze po území České republiky, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu. A SERVIS LIPKA, s.r.o.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *