čisté výlohy

Mytí oken a výloh je doménou „Mytí a čištění ve výškách Brno“ 

Mám malý obchod se sekačkami v centru města. Už několik let mám ve své výloze reklamu sekaček značky, kterou prodávám. Reklamu považuji za docela pěknou a vkusnou. No, abych řekl pravdu, moc jsem se o ni ani nezajímal od té doby, co jsem si ji nechal udělat. Každopádně se mi líbil ten koncept. Manželka mě ale už před rokem upozornila na to, že se začíná na krajích loupat a začíná působit spíš odpudivým dojmem, než že by někoho přilákala. Neřešil jsem to. Mám jiné starosti, než se zabývat odlupující se reklamou. mytí oken Brno

Naléhání trvalo skoro rok, a tak jsem se rozhodl vyhledat nějakou firmu, která by sklo očistila, aby vypadalo dobře, než se rozhodnu pro reklamu novou. Na internetu jsem si našel firmu mytí oken Brno. Jde o firmu s více než dvacetiletou tradicí, která realizuje profesionální mytí oken a výloh za použití kvalitních pomůcek. Svým zákazníkům poskytuje mytí oken a výloh jak ve veřejných institucích, nemocnicích, školách, obchodních centrech, firmách, tak i v bytech a domech. Nebyl problém se s nimi domluvit, aby výlohu očistili po zavírací době. Chápete, nechtěl jsem kvůli tomu narušovat chod prodejny. Vybral jsem si termín a čas, kdy mají přijet a už nic nebránilo tomu, aby se dali do práce.

lesk výlohvelké plochy okenbeze šmouhjako zrcadlo

 

Ocenil jsem…

Ocenil jsem, že jejich zaměstnanci mají zkušenosti nejen s okny běžně znečištěnými, ale dokáží vyčistit i silně znečištěná skla například od řemeslníků, malířů nebo jiných znečisťujících látek. Myslím, že pokud umí očistit skla od různých druhů znečištění, je to to nejlepší, protože přesně ví, jak s čím naložit. Nebyl pro ně problém očistit a zbavit reklamy jednu část výlohy, která je docela špatně přístupná. Jak jsem zjistil z pozorování jejich zaměstnanců při práci, jedná se o tým složený z proškolených profesionálů, který zvládají perfektní techniku mytí oken a odstraňování nečistot z nich. Na moji výlohu použili korundové žiletky, které mají 10 cm dlouhou plochu. Ty prý díky této ploše nepoškrábou a nepoškodí okenní plochu, ale důkladně ji očistí od zatvrdlých nečistot a zbytků lepidla.

Divil jsem se, ale zaměstnanci A SERVISU LIPKA, s.r.o. nepoužili žádná leštidla. Po odstranění zatvrdlých nečistot okno důkladně umyli čistým rozmývákem a následně ho nechali před leštěním proschnout. Poté, co bylo okno suché, ho vyleštili pouze bavlněnou plenou. Ta prý zaručí dlouhotrvající čistotu a lesk skleněných ploch. Manželka vždycky na okna používá leštidla, ale profesionální čističi z A SEVISU mi sdělili, že při použití leštidla jdou po čase vidět tahy a kruhy po leštění, protože leštidlo na sebe váže prach a okolní nečistoty, které potom na okně jdou vidět. Kromě samotných skleněných ploch očistili také rámy a parapety.

Musím říct, že s výsledkem jsem spokojený, možná až velice spokojený. Výloha vypadá moc pěkně, čistě a vzdušně. Uvažuji, že ji chvilku nechám bez reklamy. Alespoň mám v obchodě víc světla. Ale potom tam určitě přijdou nějaké pěkné moderní sekačky, ať se mají lidi na co dívat. Firmu i její zaměstnance určitě rád doporučím dál. Jedná se o vysoce profesionální tým s perfektním moderním vybavením, který se ale nebojí využívat i tradiční osvědčené postupy. Za mě palec nahoru. mytí oken Brno

perfektně čisté plochy   leštění výloh   skla všeho druhu   jakékoliv znečištění skel   bez stop tahů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *