Mytí oken Brno

Mytí oken ve výškách nechte na profesionálech a neriskujte zranění

Myjeme oknaMí rodiče nechali ve druhém patře postavit prosklenou lodži. Ovšem nepřemýšleli o praktické stránce tohoto nápadu. Možná kdyby tenkrát tušili, jak nesnadné bude umývání skel lodžie z vnější strany, ještě by si to rozmysleli.

Nestalo se tak, a proto se už dlouhá léta musí pravidelně procházet několika obdobími. Od stádia, kdy se tváří, že jim špinavá skla lodžie nevadí, až ke stádiu, kdy už jsou skla nesnesitelně špinavá. V tomto okamžiku to táta nevydrží a nehledě na riziko se sebere a z žebříku okna umývá. Jenomže je to docela vysoko a žebřík je hodně nestabilní, navíc to tátovo umytí skel taky není žádná výhra. O leštění se nesnaží v žádném případě. Zkouší vyčistit špínu, ať jsou skla alespoň čistá, šmouhy už dávno neřeší.

Zlomená noha za čisté okno nestojí

výškové práce BrnoNedávno se to ale trošku vymklo z rukou. Táta na nestabilní žebřík doplatil. Spadl z něj a zlomil si nohu. Takhle už to dál nešlo. Domluvili jsme se s rodiči, že už skla lodžie z žebříku nikdo umývat nebude. Já jim slíbila, že vyhledám firmu, která bude mít potřebné vybavení a skla zvládne umýt bez zbytečného rizika.

Vybrala jsem českou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken Brno. Rodiče si firmu velice pochvalují. Mají poprvé po tolika letech skla lodžie opravdu čistá a vyleštěná. Firma disponuje mnohým zařízením, ze kterého mají zaměstnanci k oknům ve výškách dobrý přístup. Nejčastěji využívají montážní plošiny, ale u nás použili horolezecké vybavení, protože s plošinou by se k našemu domu nedostali.

Díky jejich skvělé technice leštění na sklech nikdy nezůstávají žádné šmouhy. Precizním leštěním na sucho dosahují perfektních výsledků. S nejlepší na tom je, že všechno můžeme pozorovat z pohodlí domova a nemusíme se bát, že dojde ke zranění. Navíc jsme za ta léta nikdy neměli tak krásně čistá okna, která se navíc ihned znovu nezašpiní. Za vše vděčíme Mytí okna Brno.

Rychlá spolupráceRychlá a bezchybná komunikace

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *