Mytí oken Brno

Mytí oken ve výškách i s horolezeckou výbavou zajistí Mytí oken Brno

Pronajali jsme si domek na venkově. Chtěli jsme občas vyrazit z města za čerstvým vzduchem, ale nechtělo se nám pořád vymýšlet nějaké dovolené a výlety. Toužili jsme po klidu, který domek u lesa dopřál.

Bezpečně umytá oknaTěžko přístupná oknaOkna ve výškách

Útrapy francouzského okna

Rychle vyčištěná okna kdekoliChalupa byla klasická s jedinou atypickou zvláštností. V horním patře bylo umístěno francouzské okno s otevíráním ven, přitom ale nebylo kam vyjít, jako kdyby si to někdo na poslední chvíli rozmyslel a nedostavěl terasu.. Jenomže z důvodu otevíratelnosti okna Přípravek na čištění okenpouze směrem ven ho nebylo možné umýt zvenku.

Vzhledem k tomu, že jsme od majitele domu dostali velkou slevu na nájem jen proto, že jsme mu slíbili, že se budeme pečlivě starat o úklid a údržbu domu, museli jsme nějak vyřešit i umytí venkovní strany francouzského okna. Jenomže sami jsme to nedokázali a nemysleli jsme si, že by nějaká úklidová firma byla ochotná za námi z města dojet. Navíc terén před domem neumožňoval přístup žádné plošině, ze které by firma mohla mít k oknu přístup.

Mytí oken v horských podmínkách? Mytí oken Brno zvládne vše!

Čistá oknaProtože nás ale kamarád přesvědčil, že tohle všechno zvládne A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken Brno, zkusili jsme se s ním domluvit. Příjemně nás překvapil už tím, že se nezdráhal kamkoli za námi dojet. Další pozitivum bylo to, že jeho pracovníci myjí okna nejen z montážních plošin, ale mohou pracovat i v horolezeckém vybavení, pro které není terén kolem domu důležitý.

Znělo to až moc dobře, čekali jsme, že přijdou komplikace v podobě špatně umytého skla, ale to jsme se hodně spletli. Kvalita A SERVISU nezná hranic, zaměstnanci okna umyli i vyleštili se stoprocentním výsledkem. Krásněji jsem to nedokázala ani doma. Vážně uvažuju nad tím, jestli si firmu nepozvat i domů.

 

 

Vyčistíme vám oknaMyti okenPohled přes čisté okno

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *