čištění oken v těhotenství Plzeň

Mytí oken ve výškách i klasicky – práce „Mytí oken ve výškách Plzeň“ je vždy brilantní

profesionální výškové práce PlzeňPracuji v prodejně ve velkém obchodním centru a mám za den možnost vidět spoustu zajímavých věcí. Co mě ale za poslední dobu upoutalo nejvíce, je to, jak je řešeno mytí skleněného pláště budovy. Dlouho jsem si říkala, jak něco takového můžou zajišťovat. Vždycky mě zajímalo, jak takový ohromný kolos myjí, protože se mi nezdálo, že by sklo bylo někdy špinavé – výškové práce Plzeň.

profesionální výškové mytí Plzeň
Když jsem ale viděla, jak před budovou parkuje vozidlo firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Plzeň, tušila jsem, že se začne dít něco zajímavého. Později jsem zjistila, že se tato firma zabývá mnohými úklidovými činnostmi a také výškovým mytím oken. Musím říct, že na zaměstnance firmy byla zajímavá podívaná. Byli vybaveni horolezeckým příslušenstvím, které jim umožňovalo spustit se z vrchu budovy a umývat při tom skleněný plášť.

Musím říct, že na zaměstnance firmy byla zajímavá podívaná. Byli vybaveni horolezeckým příslušenstvím, které jim umožňovalo spustit se z vrchu budovy a umývat při tom skleněný plášť.

 

 

Zaujalo mě…

výškové práce Plzeň
Zaujalo mě, že si i v té výšce dokáží udržet stabilitu a zcela se věnovat své práci. Musí se jim nechat, že se nijak neulívali a ani mytí neodbývali, pečlivě a poctivě prováděli veškeré úkony. Bylo pro mě překvapením, že i u takovéto zakázky se důkladně soustředili na leštění. Leštili skla tak úporně, jak to nedělám ani já u mých pár dobře dostupných oken o zanedbatelné ploše. Tato fyzicky značně náročná práce ale nesla ovoce, protože se plášť budovy zakrátko jen leskl, marně byste na něm hledali jakékoli šmouhy. profesionální výškové mytí oken Plzeň
A SERVIS mě nadchl do té míry, že jsem si doma vyhledala jeho webové stránky.

 

A když jsem zjistila, že se zabývají mytím oken i v klasických bytech, rozhodla jsem se, že si je musím taky pozvat, ten úžasný lesk mi nedal spát. S jejich prací u mě doma jsem byla dokonale spokojená. Jsem ráda, že jsem na ně takovou náhodou natrefila a měla možnost je i kontaktovat.

 

 

 

 

 

 

 

čištění oken v těhotenství Plzeň

profesionální čištění oken Plzeň

profesionální mytí oken Plzeň

profesionální výškové mytí oken Plzeň

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *