Praha 9, okna čištění

Mytí oken ve výškách, čištění zimních zahrad od profesionálů

Táta…

Táta vede svou malou firmu a docela úspěšně už několik let. Ale musí tomu hodně obětovat. Tráví v práci hodně času, my jsme si ho doma nikdy pořádně neužily. Když bylo potřeba tak pracoval i o svátcích. Někdy u počítače vysedává až do noci, máma mu jen nosí jídlo, které táta rychle sní před počítačem. Kdyby neměl kancelář v druhém patře bytového domu, ve kterém bydlíme, tak bychom o něm neměly přehled vůbec.Zajímavé je, že ačkoli táta dává své firmě tolik, nechce, abychom se angažovaly i my s mámou. Kdykoli, když jsme mu nabídly pomoc s nějakým pracovním problémem nebo úklidem kanceláře, tak odmítl. Říká, že je to jeho problém a my nebudeme dělat zadarmo něco, co si má zvládnout on sám. Jenomže stav jeho kanceláře už nás nějakou dobu mírně znepokojoval.

Dlouho…

Dlouho jsme tátu přesvědčovaly, ale nakonec jsme se domluvili na tom, že když už nedovolí nám, abychom je kancelář uklidily, pozveme si úklidovou firmu Praha 9, okna čištění. Mytí oken jsme přenechali firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Tohle byl pro nás s mámou docela velký zážitek. Braly jsme firmu jako kompromisní řešení – táta bude mít čistá okna, ale nebudeme to my, kdo je umyje. Jenomže jsme si uvědomily, že toho máme ještě hodně co dohánět. Firma umyla okna mistrně!

 

Nechápala jsem…

Nechápala jsem, jak to pánové dělají, ale okna se jim krásně leskla, na sklech jsem nenašla jedinou šmouhu a ani zaschlou vodu, což je obvykle můj finální stav oken. Ať dělám, co dělám, šmouhy a zaschlá voda na oknech stejně zůstávají.Asi přece jenom, když se někdo něčím živí, tak to musí dělat opravdu dobře, aby v konkurenci uspěl. A SERVIS nás s mámou okouzlil, těšíme se na jejich příští návštěvu, protože to už budeme pečlivě sledovat, jak to vlastně dělají.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *