Mytí oken Praha

Mytí okna Praha? Žádné narušení soukromí během mytí!

Čištění okenVěděla jsem, že naše okna umyje jedině firma se specializací na mytí oken ve výškách. Nemohla jsem se ale vyrovnat s myšlenkou, že do našeho soukromí bude zasahovat někdo cizí. Jsem na to dost háklivá. Jenomže na druhou stranu špinavá okna pro mě byla také něčím, s čím jsem se těžko vyrovnávala. Nakonec ve mně zvítězila touha po čistotě. S manželem jsme vybrali firmu, se kterou jsme se domluvili na provedení prací. Poté jsem jen s obavami čekala na ten vpád neznámých lidí do domu.

 

 

 

Profesionální mytí okenLeštění oken

Měla jsem naprosto zcestné představy. Od chvíle, kdy se na prahu našeho domu objevili pánové z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken Praha 9, šlo všechno velice hladce. Byli zdvořilí, ani na chvilku jsem se necítila nepříjemně. A především, oni se starali jen o svůj úkol. Ničím se nenechali rozptylovat a soustředili se vyloženě jen na svou práci. Díky tomu ji zvládli velice rychle.

Rychlé, profesionální a přátelské vystupování

Práci ve výšce brali zodpovědně. Byli opatrní, ale nijak je to nezpomalovalo. Bylo znát, že mají své zavedené postupy, kterých se drží a díky kterým mohou pracovat velice efektivně. S profesionální pečlivostí se věnovali zvlášť každému oknu. Práci ale zbytečně neprotahovali. Díky tomuto profesionálnímu přístupu jsme se o dělníky nemusela vůbec bát. Pouze jsem tuto krásnou podívanou sledovala z obýváku.

krásná oknaPráce ve výškáchstřešní okna

Nejprve okna omyli vodou se saponátem. Gumovou stěrkou setřeli vodu, aby mohli dále pracovat nasucho. Suché leštění bylo fyzicky asi nejnáročnější činností, která se ale vyplatila, protože okna vypadala nádherně. Šmouhy jsou pro tuto firmu asi nepřijatelné, protože jsem neobjevila ani jedinou. Až příště A SERVIS zase dorazí, musím se poptat, jak to dělají, že jim na oknech nezůstává žádná zaschlá voda. Mně se pokaždé vytváří taková nepěkná mapa zaschlých kapek. Okna jsou prostě dokonalost sama. Cena je taktéž velmi přijatelná a odpovídá kvalitě odvedené práce. Mytí oken Praha jedině doporučuji.

Kdo mi umyje oknaleštění bez leštidlaŠetrné k oknům

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *