I mytí oken v Ostravě potřebuje kvalitní prostředky a spolehlivé metody

profesionálové na mytí okenV A SERVIS LIPKA nabízíme svým klientům široký rozsah špičkových úklidových činností…

V A SERVIS LIPKA nabízíme svým klientům široký rozsah špičkových úklidových činností, jako je například mytí oken, čištění oken, leštění oken. Svým poctivým a flexibilním přístupem má na trhu úklidových služeb uznávaný a velmi kladný ohlas. Proto jsme žádaní nejen u nás, ale také v Rakousku, na Slovensku a rovněž v Německu.

Každý z nás dobře ví, že prosadit se v současné době i na zahraniční trh znamená nejen pomocí reklam nabízet svou kvalitní činnost. Ale hlavně v praxi dnes a denně potvrzovat svým zákazníkům svou nejvyšší kvalitu. A to lze pouze neustálým sledováním a zaváděním nejnovějších a nejúčinnějších poznatků vědy a výzkumu do svých technologií. Dále samozřejmě poctivým a profesionálně flexibilním přístupem pracovníků na všech úrovních v této společnosti. A přesně o to se snažíme, protože jaký smysl má poskytovat své služby, pokud víte, že nenabízíte to nejlepší, co je možné? To samozřejmě platí ve všech ohledech. Okna, ceník mytí.

Pro kvalitní provedení mytí oken je vždy důležité perfektně umýt celou plochu okna…

Pro kvalitní provedení mytí oken je vždy důležité perfektně umýt celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů. Technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem je vždy realizována vlastní kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění. Pro zásadní firemní důraz na kvalitu provádění úklidových služeb proto nikdy pracovníci nepoužívají leštící přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup – okna vyleští pouze na sucho a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá. Okna, ceník mytí.

leštění oken  trik suchého leštění  výškové mytí oken  leštění oken

Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra…

Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla. Hrozilo by totiž reálné nebezpečí, že i staré leštidlo za čas vlivem povětrnostních podmínek „vystoupí“ a jsou viditelné nevzhledné stopy a mapy po leštění. Díky všem těmto faktorům dosahujeme těch nejlepších výsledků, proto jsou s námi zákazníci spokojení. Stejně tak tomu bylo i při naší zakázce, kdy jsme měli umýt okna panelového domu, který měl dvanáct pater. Měli sice uklízečku, ale je jasné, že umývat venkovní stěnu oken ve dvanáctém patře není vůbec nic příjemného. Takže je více než logické, že vyhledali naši pomoc. Okna jsme umyli do poslední nečistot, a když jsme s prací skončili, byla okna v naprostém pořádku. A to jsme si nemysleli pouze my, ale i naši zákazníci. Byli moc spokojení, a dokud jsou spokojeni naši zákazníci, tak my jsme také, protože to je to, na čem nám v naši firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Okna, ceník mytí záleží.

mytí oken - profesionální firma  jak umýt okna?  správné mytí skla  leštíme okna

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *