Brno čištění podlah

Díky strojovému mytí Brno, může vaše podlaha vypadat jako nová

Vlastním s kamarádkou kadeřnictví, kde jsme se to vždycky snažily mít pěkné, protože každý kdo nějakým způsobem podniká, tak ví, že v jakém prostředí se jeho služby odehrávají, je velice důležité.

Pokud totiž…

cena čištění podlahPokud totiž budete někomu upravovat vlasy a budete to dělat v místnosti, kde to vypadá jako v kumbále, tak se vám asi zákazník nevrátí. A tím jsme se snažily řídit. Samozřejmě jsme na úklid a pořádek dbaly, ale po čase naše podlaha nebyla v nejlepším stavu. Sem tam vám ukápne barva na vlasy nebo nějaký jiný vlasový produkt a máte to. Tak jsme se rozhodly, že si nechám pomoci od nějaké úklidové firmy.

A po přečtení…

A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu Brno čištění podlah, protože měla opravdu ty nejlepší recenze. Samá kladná, lidi je opravdu vychvalovali. Bez delšího rozmýšlení jsme je kontaktovaly a domluvily se na termínu. Pracovníci firmy dojeli v danoučištění podlah cena z m2 hodinu a pustili se do práce. Musím uznat, že podlaha najednou prokoukla a byla opravdu krásná. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie.

Jakmile byl…

Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napo

ceník čištění podlah

jena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají. Je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Tento jednokotoučový…

Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah. Jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok.čištění průmyslových podlah

Příště se…

Příště se jim ozveme znovu, protože jsme s jejich službou byli velice spokojené a nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku. Navíc zaměstnanci byli velmi milí, zdařilí a profesionální. Takže není skutečně nic, co bychom mohly této firmě vytknout. Cena jejich služeb je sice o něco vyšší, ale za to odvádějí skutečně vynikající práci. Navíc to jejich vybavení také nemohlo být nejlevnější. Takže se není moc čemu divit, protože když člověk zaplatí za opravdu kvalitní vybavení a celkově tu službu, takže člověk nemůže očekávat, že to bude stát pár korun.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *