čištění koberců Brno

Myslíte si, že váš koberec je na odpis?

Byl hezký letní den a moje dcera slavila desáté narozeniny. Pozvala si pár kamarádek s tím, že si na zahradě udělají malou párty. Připravila jsem jim na terasu pohoštění a vše bylo skvělé. Ale jen do té doby, než se obloha zatáhla a přihnala se bouřka. V rychlosti jsme vše začali nosit všechny věci včetně pohoštění do obýváku. A jak jsme se všichni motali jeden přes druhého, podařilo se převrátit džbánek s borůvkovým koktejlem. Okamžitě jsem začala koberec čistit, ale na světlém koberci byla pořád viditelná skvrna. Sousedka mi darovala svůj oblíbený čistič na koberce, ale v mém případě mi moc nepomohl. Po delším zvažování jsem se rozhodla, že nechám koberec vyčistit. Usedla jsem k počítači a vybírala nějakou firmu, která by mi s čištěním pomohla. čištění koberců Brno

rychlé čištění kobercůhloubkové čištění kobercůdezinfekční čištění koberců

Čtením různých recenzí…čištění koberců Brno

Čtením různých recenzí na téma čištění koberců Brno jsem měla na výběr mezi dvěma metodami. Mohla jsem zvolit tzv. extrakční metodu, která čistí koberec pouze na povrchu a nezanechává na koberci skvrny. Nebo kotoučovou metodu, která spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré nečistoty. Jelikož mám koberec s delším vlasem, rozhodla jsem se pro druhou variantu, byť je dražší. Zvolila jsem větší firmu, která měla dobré recenze. Zaslala jsem jim svou poptávku, odpověděli obratem, nabídli mi termín do týdne.

strojové čištění kobercůcena čištění kobercůkde nechat vyčistit koberec

U nás doma…

U nás doma pak pracovníci A SERVISU LIPKA, s.r.o. nanesli chemii na celou plochu koberce a pak začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem. A to dělali tak dlouho, dokud nebyl koberec opravdu čistý. Až takto vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč. Koberec vypadal nádherně. Barvy byly pestřejší a celý byt se rozjasnil. Od té doby, kdy byl koberec profesionálně vyčištěn, se i lépe udržuje čistý. Chemie také působí dezinfekčně a váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy, což v domácnosti s dětmi oceňuji.

Zaměstnanci firmy byli hrozně moc milí a odvedli opravdu vynikající práci. Bylo vidět, že se jedná o opravdu zkušené profesionály. Běžná chemie není zdaleka tak kvalitní a nemá vůbec šanci působit v hluboké struktuře koberce, navíc zcela chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování, a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i nevábný tvar. Všem tuto firmu doporučuji. Své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, přijmou i zakázku z menšího města. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co by vás mohlo zajímat.

rady jak vyčistit kobereckvalitní čištění kobercůtipy jak vyčistit koberec

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *