Odstranění graffiti Praha

Moje chata – můj hrad, nedovolila jsem sprejerům narušit klid mé oázy

Chtěli jsme si s manželem najít klidné místečko, které budeme pravidelně navštěvovat a dočerpávat tam energii, kterou během týdne ztrácíme v hektickém prostřední města. Koupili jsme si chatičku v blízkosti hor. Předpokládali jsme, že se na ní budeme občas věnovat sekání trávy a sem tam nějaké té nutné údržbě, ale jinak jsme chtěli lenošit a zcela relaxovat. To nám ale nebylo dopřáno.

Odstranění graffiti cena   Nejlevnější odstranění graffiti

Sprejeři narušili idilku

Velice brzy po převzetí chaty do našeho vlastnictví jsme byli vystaveni nepříjemnostem, které nám připravili místní sprejeři. Místo toho, abychom si po příjezdu na chatu užívali nerušený klid, zjistili jsme, že naše chata byla posprejována. Museli jsme začít tento fakt nějak řešit.

Jak odstranit graffiti   Čím odstranit graffiti

Mohli jsme nad tím mávnou rukou a nechat to být. Jenomže to bychom nebyli my. Jsme s manželem oba berani, myslím tím znamení zvěrokruhu, a nikdy nenecháváme něco jen tak být. Zarputile řešíme všechny problémy, které nám zkříží cestu. Sprejeři netušili, s kým se pustili do křížku.

Stop graffiti   Kde sehnat ochranu proti graffiti

Perfektní řešení na odstranění graffiti existuje

Ne, že bychom si mysleli, že toho sprejera chytíme, ale chtěli jsme zajistit, aby se graffiti na naší chatě dlouho nevyjímalo. A chtěli jsme se taky postarat o to, aby nám případné opakování stejné situace v budoucnu nekomplikovalo život.

Péče o novou fasádu

Perfektní řešení jsme skutečně našli. Vymyslela nám ho firma A Servis Lipka, s.r.o., odstranění graffiti Praha. Odstranila graffiti, které už bylo nasprejované, a potom přišla s antigraffitovým nátěrem a ten zajišťuje, že se případná příští graffiti budou odstraňovat bez potíží a urychleně. Nátěr dokonce zabraňuje sprejům, aby pronikly přímo do omítky a ničily jí. A jelikož už se několikrát stalo, že k novému posprejování chaty došlo, mohli jsme si spolehlivost A Servis Lipka vyzkoušet. Nyní se za ní můžeme zaručit, firma vždy rychle přijela a o všechno se postarala.

Ochrana před graffiti   Firma na odstranění graffiti

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *