Graffiti, odstraňování Praha

Moje chata – můj hrad, nedovolila jsem sprejerům narušit klid mé oázy

čím odstranit graffiti

jak odstranit graffiti

Chtěli jsme si s manželem najít klidné místečko, které budeme pravidelně navštěvovat a dočerpávat tam energii. Kterou pochopitelně během týdne ztrácíme v hektickém prostřední města. Koupili jsme si tedy malou chatičku v blízkosti hor. Předpokládali jsme, že se na ní budeme občas věnovat sekání trávy a sem tam nějaké té nutné údržbě, ale jinak jsme chtěli lenošit a zcela relaxovat. To nám ale nebylo dopřáno.

Velice brzy po převzetí chaty do našeho vlastnictví jsme byli vystaveni nepříjemnostem, které nám připravili místní sprejeři. Místo toho, abychom si po příjezdu na chatu užívali ničím nerušený klid, zjistili jsme, že naše chata byla posprejována. Museli jsme začít tento problém nějakým způsobem řešit.

Mohli…

Mohli jsme nad tím mávnou rukou a nechat to být. Jenomže to bychom nebyli my. Jsme s manželem oba berani, myslím tím znamení zvěrokruhu, a tím pádem nikdy nenecháváme něco jen tak být. Zarputile řešíme všechny problémy, které nám zkříží cestu. Sprejeři netušili, s kým se pustili do křížku.

Ne, že bychom si mysleli, že toho sprejera chytíme s tím jsme popravdě ani nepočítali. Ale chtěli jsme zajistit, aby se graffiti na naší chatě dlouho nevyjímalo. A chtěli jsme se taky postarat o to, aby nám případné opakování stejné situace v budoucnu nekomplikovalo už život.

recenze odstranění graffitinejlevnější odstranění graffitiPerfektní řešení jsme nakonec skutečně našli. Vymyslela nám ho firma Graffiti, odstraňování Praha. Odstranila graffiti, které už bylo nasprejované, a potom přišla s antigraffitovým nátěrem. Ochranný nátěr zajišťuje, že se případná příští graffiti budou odstraňovat bez potíží a urychleně. Nátěr dokonce zabraňuje sprejům, aby pronikly přímo do omítky a ničily jí. A jelikož už se několikrát stalo, že k novému posprejování chaty došlo, mohli jsme si spolehlivost A SERVIS LIPKA, s.r.o. vyzkoušet. Nyní se za ní můžeme zaručit. Firma vždy rychle přijela a o všechno se postarala. A my tedy už nemuseli vůbec nic řešit a mohli jsme si konečně užívat vytouženého klidu.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *