Mnohem snazší údržba

Zdravím, pokud hledáte nějakou dobrou firmu na čištění podlah, tak vám můžu jednu vřele doporučit. A tou je úklidová firma. Pracuji na kolejích, které jsou určeny primárně pro střední školy, protože někteří studenti to mají samozřejmě daleko, tak musí být někde ubytovaní. A protože naše koleje nejsou úplně nejlevnější, tak se snažíme, aby to u nás vypadalo co nejlépe, protože pak by od rodičů mohli být stížnosti, že komfort neodpovídá ceně. Přece jenom na středoškolských kolejích to funguje trochu jinak než na kolejích pro vysokou školu. A podlahy se mi v poslední době ve společných prostorách zdály takové zanedbané. Uklízečky se o ně samozřejmě pravidelně staraly, už to asi chtělo něco trochu účinnějšího než jejich prostředky, jaké mají k dispozici. Tak jsme se rozhodli, že si na to někoho najmeme. Ale neměla jsem se žádnou zkušenosti, protože jsme se doposud vždy o vše starali sami.  Tak jsem byla odkázaná na internet. A tam lidé na fórech a tak hodně vychvalovali Umývaní dlažby Praha.  A musím vám říct, že to byla skutečně trefa do černého.

Zamšěstnanci…

Zaměstnanci působili hodně odborně a profesionálně, takže se mi docela ulevilo a měl jsem jistotu, že chvála na internetu byla opodstatněná. A po této zkušenosti musím říct, že firma odvádí jen tu nejlepší práci. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což je super, protože víte jak to chodí na kolejích, sice to jsou už středoškoláci, ale i tak někdy po chodbách poletují a tak podobně. Díky jejich celkové práci byla podlaha nádherně vyčištěná. Od zaměstnanců jsem se dále dozvěděla, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu.

Tímto…

Tímto bych chtěla všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a mě nenapadá nic, co bych této úklidové firmě mohla vyknout. Ale musím upozornit na to, že je to dražší firma. Je sice o něco vyšší, ale rozhodně se vyplatí do toho investovat. A když vezmu v potaz, jakou dobrou práci odvádí, tak ta cena není zase tak vysoká. Není to vyloženě nadsazené, jen dražší. Protože i ta technologie a čisticí prostředky, které používají, jsou prostě drahé. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se my s nimi spolupracovalo. Takže pokud hledáte někoho na čištění podlah, tak tady jste na správné adrese.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *