Mytí zimních zahrad

Mít okna jako šperk

Pokračuji v odkazu svého otce, který byl velmi šikovným zlatníkem. K tomuto starobylému řemeslu jsem si přičichl již jako malý a od té doby mě nepustilo. Zvlášť, když mě k tomu bral dějepis. Je to úžasné povolání, v Českých zemích má toto řemeslo ohromnou tradici, již od jedenáctého století.

U nás v Praze máme taky jeden primát, v první polovině čtrnáctého století totiž právě v hlavním městě vzniklo první bratrstvo zlatníků, které bylo zanedlouho změněno na cech. Dnes už se jedná pouze o svobodné podnikání, ale příběh je to krásný. Své svobodné podnikání rozvíjím v historicky hodnotné budově v centru města. Je zde spousta prosklených ploch, o které je třeba se náležitě starat. A tak využívám externí pomoci jedné úklidové společnosti, kterou jsem objevil na internetu.

Samozřejmě…

Samozřejmě na internetu je nepřeberné množství úklidových firem a probrat se všemi by mi zabralo asi rok života. Šel jsem tedy cestou pozitivních recenzí a podle nich jsem objevil firmu a od té doby s nimi spolupracuji. Okna jsou po jejich mytí krásně čistá bez šmouh, lesknou se a třpytí jako zrcadlo. Vážně bych nečekal, že okna mohou být ve skutečnosti lesklá jako zrcadlo.

Navíc používají speciální nanoimpregnaci, díky které vydrží okna opravdu dlouho čistá, špína se na nich tolik neusazuje, což usnadňuje jejich následnou údržbu. Protože bez ní by okna tak dlouho čistá určitě nevydržela. Tyto pracovníky mohu doporučit opravdu všem firmám, tak i pro domácnosti, jelikož udrží okna čistá mnohem déle a na umytí stačí, když zaprší, vše se smyje pouze vodou a okna vypadají stále jako zrcadlo, lesklá a čistá.

Navíc…

Navíc tuto službu nabízí i za přijatelnou cenu, kterou jsem ochoten za takovou kvalitu zaplatit. K tomu všemu nabízí i jiné služby jako čištění podlah, koberců a podobně. Pokud už doma na práci nestačíte, nechat si pomoci od A SERVIS LIPKA, s.r.o. je určitě dobrou volbou. Jejich zaměstnanci jsou navíc velice ochotní, rádi poradí a jsou to profesionálové, co nemají nejmenší problémy přizpůsobit se vašim požadavkům. Protože chápou, že je třeba vše podřídit tomu, jak máme my zákazníci čas.

Jsem s nimi opravdu spokojen a rozhodně se už nikdy nebudu obracet na nikoho jiného. Proto ať už poptáváte cokoli z úklidových služeb, ať už to je Mytí zimních zahrad, tak vám tuto firmu opravdu moc doporučuji. Jsem si jistý, že s nimi budete spokojeni, tak jako já. Jejich služby navíc realizují po celé České republice, ale i na Slovensku a v dalších zemích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *