tepování čalounění Praha 10

Miluju domácí zmrzlinu

Protože doma se snažíme jíst s celou mojí rodinou co nejzdravěji, často si děláme i domácí zmrzliny. Nejčastěji vše mixuju v mixéru a jednou jsem připravovala právě rybízovou zmrzlinu. Prvně jsem si rozmixovala rybíz a pak jsem chtěla přidat další ingredience. Už ani nevím, jak se to stalo, ale když jsem se otáčela, tak jsem loktem shodila právě ono rybízové pyré, které spadlo na zem a celý jeho obsah se vylil na koberec. Hned jsem se dala do čištění, ale rybíz z koberce vyčistit byl nadlidský úkol. Koberec jsem nechtěla vyhodit, takže jsem se rozhodla, že ho nechám vyčistit a najmu na to firmu. Bohužel jsem s žádnou neměla zkušenosti a tak mi nezbývalo nic jiného, než hledat na internetu. tepování čalounění Praha 10

hygiena domácnosti efektivní čištění koberce prostředky na mytí koberců

Nakonec jsem se rozhodla pro…tepování čalounění Praha 10

Nakonec jsem se rozhodla pro úklidovou firmu tepování čalounění Praha 10. Na jejich stránkách jsem se dočetla, že nabízí širokou škálu služeb jako je mytí oken, mytí a čištění podlah, čištění fasád, odstraňování plísní, odstraňování graffiti…. Ale hlavně právě čištění koberců. Dokonce jsem se na jejich stránkách dočetla, že vyvinuli novou a vylepšenou technologii čištění, která podle toho, jak byla popsána, slibovala, že vyčistí naprosto cokoliv. Vzhledem k tomu, že jsem měla pocit, že rybíz z koberce je nevyčistitelný, zdálo se mi toto jako něco dobrého, co bych měla rozhodně vyzkoušet. Tedy jsem firmu kontaktovala a čekala na reakci. Reagovali prakticky okamžitě a termín jsme si domluvili hned na příští týden.

firma na mytí koberců chlupy v kobercijak se zbavit chlupů v koberci

Čištění proběhlo skvěle…

Čištění proběhlo skvěle. Byla jsem ráda, že pracovníci byli opatrní a šetrní k nábytku, který jsme doma měli a nic nezničili. Samotný koberec vyčistili úplně dokonale. Bylo vidět, že čisticí chemie, kterou používají, je opravdu kvalitní. Pomocí kotoučového stroje nanesli tuto chemii na celou plochu koberce a čistili a čistili. Nakonec celý koberec ještě vysáli, čímž ho celý pěkně nadýchali a bylo hotovo.

Takhle popsané to vypadá jednoduše, ale bylo vidět, že to není úplně jednoduchá práce, přesto pracovníci byli milí a myslím si, že cena, kterou jsem potom za čištění zaplatila, byla adekvátní. Odvedli opravdu dobrou práci a proto si je troufám doporučit všem lidem, kteří by chtěli nechat vyčistit svůj koberec. Ve firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. pracují opravdoví odborníci, kteří ví, jak na to. Jsem ráda, že jsem vybrala takovou stabilní a prosperující filmu a teď se můžu těšit z krásně vyčištěného koberce. Kontakt si určitě ponechám, protože věřím, že jejich služeb jsem nevyužila naposledy. 

co funguje na zápach koberce jak se zbavit zápachu koberce jaké čistící prostředky fungují

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *