Čistá podlaha

Metódou strojového čistenia sa Vaša podlaha bude lesknúť

Naša upratovacia firma ponúka širokú škálu upratovacích služieb, ako je čistenie kobercov a podláh, odstraňovanie plesne a grafitov a umývanie okien a výkladov. Dnes by sme sa chceli viac zamerať na naše čistenie podláh, ktoré realizujeme strojovou metódou. K úspešnému strojovému čisteniu podláh používame kotúčový stroj, ktorý zaistí detailné a hĺbkové vyčistenie. Vo väčšine prípadov používame nasledujúci postup. Najskôr podlahu kvalitne vydrhneme pomocou veľmi účinnej čistiacej chémie. Vo väčšine prípadov našich zákaziek pracujeme so šetrnou zásaditou chémiou, pokiaľ nejde o čistenie podláh v priestoroch, kde prebiehali stavebné rekonštrukcie a je znečistená cementom a podobnými materiálmi, ktoré vyžadujú na odstránenie už kyslú chémiu.

Akonáhle je povrch dôkladne vykefovaný, nasleduje odsatie všetkých nečistôt, mastnoty a vlhkosti vysoko výkonným vysávačom, na ktorom je napojená hubica s gumovými lištami. Potom podlahu ešte raz vyčistíme čistou vodou, aby sa neutralizovala od zvyšného chemického roztoku a necháme doschnúť. Kotúčový stroj, ktorý pre strojové čistenie podláh využívame, je jediným prístrojom, ktorý dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy. Po vyčistení podlahy je dobré podlahu nechať zakonzervovať voskom. Túto službu tiež ponúkame a odporúčame ju všetkým našim zákazníkom. Voskovanie podláh je naša špecialita. Týmto spôsobom sa zabezpečí, že už nedôjde k hlbšiemu znečisteniu drevenej podlahy. Na podlahu dávame prevažne pololesklý vosk, tento vosk máme dlhodobo osvedčený a máme s ním výborné skúsenosti. Vosk musíme na podlahu naniesť dvakrát ž trikrát, aby sa vytvorila kompaktná vrstva, ktorá zaistí podlahe pružnosť, elasticitu, protišmyk.

Na konzervovanie podláh používame kvalitný nemecký pololesklý vosk PKD. Ide o odolný polymér s dobrou životnosťou. Medzi výhody tohto polymérov patrí napríklad to, že na podlahách nie sú vidieť toľko stopy, má protišmykový efekt, podlaha sa vďaka nemu oveľa lepšie udržuje a veľmi výrazne predĺži životnosť podláh. Pracujeme s nimi dlhodobo a sme s ním spokojní nielen my, ale aj mnoho našich zákazníkov. Naposledy sme čistili podlahy v jednej veľkej čistiarni odevov, kde už s podlahami neboli úplne spokojní, tak sa rozhodli využiť naše služby. A pre nás to nebol žiadny problém. Podlahy neboli nejako extrémne znečistené, takže sa nám podarilo ich vyčistiť bez väčších ťažkostí. A to tak, aby opäť vyzerala ako nová. Sme veľmi radi, že boli s našou prácou spokojní a stali sa našimi pravidelnými zákazníkmi. A ak aj vy dopytujete čistenie podláh a neviete na koho sa obrátiť, neváhajte a kontaktuje nás. Sme tu pre vás.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *