Okna čištění

Měli jsme štěstí na pracanty a odborníky

Měli jsme to velké štěstí, že jsme po rodičích získali velký dům, nebo ještě lépe řečeno vilu. Tato vilka však byla postavena ve třicátých letech minulého století a místy potřebovala zásadní opravy, do kterých jsme se nebáli investovat. Jelikož se jedná o velkou užitnou plochu. Chtěli jsme zároveň trochu ušetřit na tepelných ztrátách. Proto jsme se také rozhodli pro izolaci celého domu a výměnu oken. S prací řemeslníků jsme byli velmi spokojeni, nicméně jsme následně museli řešit ještě mytí nových oken, jelikož utrpěla při vlastním usazování i později při malování interiérů. Byly na nich zbytky barvy a pěny.

Proto jsme se obrátili na Mytí oken o které jsme se na internetu dozvěděli mnoho hezkých věcí. A nejen na jejich stránkách jsme našli jejich ověřené postupy mytí oken. Spousta jejich zákazníků se takto podělila o zkušenosti s touto společností. Stálo tam například, že pro kvalitní provedení mytí oken je vždy důležité perfektně umýt celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů. Technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývacím nástrojem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou.

Po…

Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem je vždy realizována vlastní kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění. Pro zásadní firemní důraz na kvalitu provádění úklidových služeb proto nikdy pracovníci nepoužívají leštící přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup. Okna vyleští pouze na sucho a tím je zaručeno, že zůstanou déle čistá.

Společnost Okna čištění má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla. Hrozilo by totiž reálné nebezpečí, že i staré leštidlo za čas vlivem povětrnostních podmínek vystoupí a jsou viditelné nevzhledné stopy a mapy po leštění.

Pokud…

Pokud je okno silně znečištěno například od stavebních prací, provádí takové čištění za pomoci korundových žiletek, které mají 10 cm dlouhou plochu. Díky této ploše nepoškrábou a nepoškodí okenní plochu a důkladně ji očistí od zatvrdlých nečistot.

Jejich službu mytí oken jsme následně vyzkoušeli i u nás. Byli jsme nadšení z toho, že jejich činnost probíhala přesně podle stanoveného plánu a informací, které popisují na svých stránkách. Pokud si nebudeme s to poradit s mytím či jinými úklidovými pracemi, víme, na koho se můžeme obrátit.  A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *