priemyselné čistenie podlahy

Nevíte si rady s mastnými skvrnami na podlaze? Svěřte tento problém strojovému čištění

Dobrý den, řekla jsem si, že napíšu recenzi na jednu úklidovou firmu, od které jsem si nechala vyčistit podlahu. Chtěla jsem si udělat palačinky a vždycky je smažím na kokosovém oleji. Jenže tentokrát se mi nádobu s olejem nedařilo otevřít. No a dopadlo to tak, že jsem s tím moc škubla a vylila ho na zem. Snažila jsme se to vyčistit, ale pořád se mi zdálo, že na tom byl pořád takový mastný film, který se mi samozřejmě nelíbil. A tu podlahu jsme neměli ani půl roku, tak jsme si řekli, že s tím musíme něco udělat, že ji přece nebudeme mít hned zničenou. Průmyslové čištění podlah

staré nečistoty na podlazeobnova zašlé podlahystará podlaha a jak ji obnovit

Tak jsem si na to zavolala…průmyslové čištění podlah

Tak jsem si na to zavolala úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Hledala jsem dlouho na internetu, abych si pořádně pročetla všechny recenze a diskuze na téma průmyslové čištění podlah, aby to nebyly zbytečně vyhozené peníze. A nakonec jsem se obrátila na zmíněnou úklidovou firmu. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, z čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená. Podlaha byla nádherně vyčištěná. Vypadala pomalu ještě lépe, než když jsem si ji pořizovala.

Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená. Vše proběhlo tak, jak mělo, a zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní, což je určitě obrovskou výhodou. Protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby.

hloubkové vyčištění podlahyschopná firma na čištění podlahneagresivní chemie na podlahy

Celkově není nic…

Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže já nemám s tím žádný problém. Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit. Navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a já už s jejím udržováním nemám prakticky žádnou práci a pořád vypadá skvěle. Takže je to rozhodně investice, která se vyplatila.

Nabízejí i celou řadu dalších služeb jako je například čištění koberců, umývání oken a výloh, odstraňování plísní a graffiti. Takže je vidět, že se ve svém oboru opravdu vyznají, mají široké pole působnosti. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli z úklidových služeb potřebovat.

podlaha a zvláštnosti její údržbyaby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *