A i marmeláda někdy nejde ostranit

Protože jsem v létě od kolegyně dostala spoustu meruněk, že prý neví, co s nimi, rozhodla jsem se. Že si poprvé zahraju na velkou kuchařinku a udělám si pár domácích marmelád. Nikdy jsem nic takového nedělala, tak jsem zadala na internetu do vyhledávače a rozhodla se pro recept. O kterém jsem si myslela, že bych ho mohla zvládnout. Byla jsem na celý víkend sama doma, takže času dost. Všechno vypadalo slibně, marmelády už byly hotové, jen zatím horké. Takže jsem se rozhodla je přenést ven na balkon, ale když jsem je nesla, dvě sklenice mi spadly na zem a rozstříkly se snad po celé kuchyni. Zaprvé mi bylo líto těch marmelád, protože jsem se opravdu snažila, zadruhé se mi to nechtělo uklízet. Ale raději jsem se do toho pustila dřív, než by to zaschlo.

Šlo to dolů poměrně snadno, tak jsem měla radost, že aspoň ten úklid dopadl dobře a nějaká marmeláda mi ještě zbyla. Když se v neděli večer vrátil domů manžel, tak jsem se samozřejmě hned šla svým výtvorem pochlubit a postupem času jsem se i přiznala, že jsem dvě rozbila. Překvapila mě jeho otázka, jestli jsem uklidila opravdu všude. No jasně, že jo. No, ale on potom poodsunul lednici a viděla jsem, že marmeláda se dostala i pod lednici. Vzhledem k tomu, že jsem pod lednicí nějakou dobu neuklízela, tak se tam marmeláda namixovala s tím, co už tam bylo a jak lednice vydává teplo. Tak už to tam bylo pěkně zaschlé.

Muž…

Muž se nabídl, že to uklidí, tak jsem ho nechala. Když jsem ale viděla, že mu to moc nejde, tak jsem se mu rozhodla pomoci. Ale ani když jsme se pokoušeli dva to odstranit, byly prostě nečistoty, kterých jsme se nemohli zbavit. Nejjednodušší způsob by samozřejmě bylo tam vrátit lednici a nevšímat si toho, ale myslím, že bych potom pořád chodila a myslela na to, že to tam vlastně je. Tak jsem navrhla, že bychom se mohli obrátit na nějakou úklidovou firmu. Bohužel jsem ale s žádnou neměla zkušenosti, tak jsem zase zasedla k počítači a místo receptu jsem tentokrát hledala nějakou úklidovou firmu. Narazila jsem na úklidovou firmu, která nejen že nabízí čištění podlah, ale i čištění koberců, oken, odstraňování plísní, graffiti atd. Vzhledem k k tomu, že jsme měli i v jiné místnosti znečištěný koberec, rozhodla jsem se tuto firmu vyzkoušet, pro začátek alespoň v té kuchyni. Vytočila jsem jejich číslo a domluvila se na termínu úklidu. Ještě se mě do telefonu ptali, co se asi tak stalo a jak. Sice jsem nechápala proč, ale brzy jsem pochopila, neboť takhle byli pracovníci Mytí Brno, lité stěrky lépe připraveni.

Donesli…

Donesli k nám domů nějaké čisticí přístroje a prostředky a podlaha byla v kuchyni úplně nádherná. Byla jsem úplně nadšená, měla jsem pocit, že vypadá lépe než kdy předtím, takže jsem se hned zeptala. Zda by nebyl problém vyčistit i naši malou chodbu, odkud stačilo odnést botník. Byla jsem překvapená, že souhlasili, žádné „tak si znovu zavolejte a my přijdem“, ale během chvilky byla i naše chodba krásně čistá a lesklá jako kuchyně. Opravdu zde pracují moc milí a ochotní lidé. Hlavně jsou to opravdu odborníci a svou práci dělají dobře, rychle a za rozumné peníze. Po této zkušenosti už jsem rozhodnuta do budoucna znovu využít nabízených služeb A SERVIS. Nikdy jsem s žádnou firmou nebyla spokojenější.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *