okna mytí ve výškách

Máme pouhé tři vteřiny, abychom zaujaly. Jak umývat okna

S kamarádkou se živíme vyráběním originálních dekorací do bytu a domu. Výrobky zpracováváme z různých materiálů. Máme rády dřevo, kámen ale třeba také kov. Děláme také květinové dekorace. Velkou část sortimentu tvoří také textilní výrobky a výrobky z papíru. V našem malém obchůdku si skutečně vybere každý. Nebo každý, kdo má rád krásný a útulný domov. Nově také spolupracujeme s kamarádkou, která pálí keramiku. A vzhledem k tomu, že prodeje docela běží, už se nezvládáme plně věnovat i úklidu a mytí oken a výloh, které jsme donedávna zastávaly samy. jak umývat okna

mytí oken ambulancemytí oken ordinacemytí oken cena za m2

Každý obchodník totiž potvrdí, že…

Každý obchodník totiž potvrdí, že výklad je prvním kontaktem se zákazníkem a má zákazníka upoutat a přilákat. Proto je velmi důležitá čistota výkladů. Když už jsme tušily, že už to začíná být pro nás neúnosné, našly jsme si známého. Ten to měl jako brigádu ke studiu. Jenže když dostudoval, najednou jsme nevěděly, koho rychle najít. Tak jsme hledaly jako divé na internetu a našly jsme úklidovou společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se nám velmi pozdávala. Vyplnily jsme nezávazný poptávkový formulář, a pak to šlo ráz na ráz. Byly jsme nadšené, že firma dokáže velmi rychle reagovat a vyjde nám maximálně vstříc.

jak vyleštit oknajak vyleštit okna bez šmouhjak na mytí oken

První mytí oken a výloh…jak umývat okna

První mytí oken a výloh bylo pro nás zásadní. Takže jsme přihlížely. Nedalo se jim nic vytknout. Splnili do puntíku naše nemalá očekávání. A ani posléze s nimi nebyl žádný problém. Vždy nás předem kontaktují a dohodneme si termín mytí, případně zda budeme chtít umýt i výklady zevnitř. Paní na telefonu je velmi milá a vždy se nám snaží vyjít se vším vstříc.

Máme stálého umývače, který chodí v pravidelných cyklech. Je to velmi milý a usměvavý pán, má vždy dobrou náladu a jen tak něco ho nerozhodí. Po jeho práci jsou výklady a okna krásně čisté a lesklé. Velmi si ceníme individuálního přístupu a skvělé organizace práce. Služby budeme rádi využívat i nadále. A vy, pokud vás naše recenze zaujala a máte zájem o služby jak umývat okna, podívejte se na jejich web, kde mají postupy práce krásně vysvětleny.

přípravky na mytí okenčím umýt oknajak odstranit polepy z oken

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *