Jak odstranit plíseň?

LSG protiplísňový nátěr – zaručený konec plísní

S výskytem plísně jsme v našem bytě měli problém už dlouhou dobu. Udělali jsme pár stavebních zásahů, které se měly s plísněmi vypořádat, ale nějak se to nedařilo. Na zdi ze severní strany domu se neustále tvořila vlhkost, která, jak je známo, je průvodním jevem vzniku plísní. Hledali jsme řešení jak odstranit plíseň. Kamarád nám poradil, že existuje nátěr, který dokáže zabránit vytváření vlhkosti. Tento nátěr nabízí A SERVIS LIPKA, s.r.o..

Čím odstranit plísně v domácnosti?

Protože je možné s nimi daný problém probrat přímo na místě, zvolili jsme tuto možnost a pozvali si odborníky z tohoto servisu domů. Vysvětlili nám, že náš problém pramení z důvodu velkých tepelných ztrát způsobených nekvalitním zateplením našeho staršího domu. Dalším problémem jsou severní strany, kde je nedostatek slunečního záření, tedy opět důvod vyšší vlhkosti.

Důkladně si prohlédli…

Důkladně si prohlédli poškozenou zeď a poradili nám jejich LSG protiplísňový nátěr vyzkoušet. Jedná se o ochranu, která vydrží přibližně 6 let. Výjimečnost tohoto nátěru spočívá v tom, že jeho složení zamezí vzniku vlhkosti a odstraňuje také zárodky mikrobiálního útoku.

Na koho se obrátit s odstraněním plísní?

Bylo poznat, že se v této problematice dobře orientují a rozumí problému. Kdyby to byl někdo, kdo jen manuálně dokáže provést aplikaci nátěru, ale jinak nemá ani páru, o co se jedná, určitě bychom do toho s nimi nešli, ale zaměstnanci A SERVISU mě přesvědčili. Domluvili jsme se s nimi na provedení nátěru.

Nejprve bylo nutné z postižené plochy odstranit plíseň. Provádělo se to mechanicky kartáčem. Nezbytným krokem bylo nanesení dezinfekce. Druhý den se mohlo začít s nanášením nátěru. Všechno to šlo velice dobře. Pánové byli zruční, provedli svou práci velice odborně.

Účinky nátěru bylo hned poznat. Vlhkost se na zdi vůbec nedržela, ani později tam nevznikala. Plíseň se už proto nevrátila a máme pokoj.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *