Šetrné odstranění plísní Praha 3

LSG nátěr ochrání stěny a nepřipustí, aby se do nich pustila plíseň

Když jsme byli na zimní dovolené, poprosili jsme souseda, aby nám doma zalíval kytky. Květin máme hodně a nechtěli jsme souseda dlouho zdržovat, takže jsme je všechny přenesli do kuchyně, kde je mohl soused zalít najednou. Když čím odstranit plísně v bytě Praha 2jsme se vrátili, všimla jsem si, že se na stěně u okna vytvořila plíseň. Jak odstranit plíseň.

 

Manžel došel pro savo…

 

Manžel došel pro savo a plíseň nastříkal. Většina sice zmizela, ale pořád něco zůstávalo a stěna byla viditelně vlhká. Za pár dní se plísně znovu objevily. Manžel je opět zastříkal savem a tak se to opakovalo ještě dvakrát. Začala jsem toho mít dost. Nechtěla jsem týden co týden zamořovat byt takovou odpornou chemikálií, která očividně nebyla k ničemu.

Je známo, že plísně škodí zdraví, proto jsme se snažili podniknout něco jak odstranit plíseň, co by nám pomohlo se s nimi vypořádat úplně. Dostali jsme doporučení na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která lidem v takových případech pomáhá.

 

Pracovníci této firmy k nám přijeli…

 

a když si vyslechli, od kdy se nám plísně tvoří, bylo jim jasné, že to způsobila koncentrace květin a jimi vyprodukovaná vodní pára. Poradili nám, ať hodně větráme, tím pomůžeme odstranit vlhkost, která se nám vsákla do stěny.

Ptala jsem se jich, proč nám s plísněmi nepomohlo savo. Odpověděli, že takové prostředky nepůsobí moc dlouho. Stěna totiž zůstávala vlhká a účinek sava rychle vyprchá, takže se plísně zase mohly houfit. Proto je vlhkost nutné snížit, Odstraňování plísní a řas ze zateplené fasády Praha 2zabránit jí v pronikání do zdi. Plísně je nutné důsledně odstranit společně i s uvolněnými sporami, které poletují po místnosti. Pokud by se nezlikvidovaly, šířily by dále nákazu.

Aby vlhkost do zdi nevsakovala, nanesli nám na ni ochranný LSG nátěr, ten tomu dokáže zamezit. Opravdu to funguje, naše suchá stěna je toho důkazem. Jak odstranit plíseň.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *