odstraňování graffiti Praha

Likvidovat graffiti na domech nebo nechat sprejery dělat si co se jim zachce?

Náš dům byl posprejován…

spolehlivé odstraňování graffitiGraffiti ve městě najdete skoro na každém rohu. Sprejeři se nevyhýbají ani historickým památkám. Nemají k nim žádnou úctu. A když jim nevadí ničit takové krásné budovy, proč by jim pak mělo záležet na běžných cihlových domech. Nebo jiných budovách. Náš dům byl také posprejován. Nikomu z jeho obyvatel se to nelíbilo. Tomu se není co divit. Udivující však bylo, jak chtěli jednotliví obyvatelé graffiti na domě řešit. Nebo spíš neřešit. Mnozí se totiž při představě, že budou muset něco zaplatit, začali smiřovat s trvalou přítomností graffiti. Odstraňování graffiti Praha.

My ostatní jsme ale byli proti a jednoznačně jsme se chtěli graffiti zbavit. Nechtěli jsme, aby v takových podmínkách naše děti vyrůstaly. Zvyknou si, že takto je to normální a v dospělosti se taky spokojí s čímkoli, nebudou bojovat za lepší podmínky. Potřebovali jsme jim dát lepší příklad. Nakonec jsme se shodli, že se graffiti může odstranit. Pokud budou současně přijata i opatření, která nám zajistí, že nebudeme stejné situaci vystaveni zase příště. To byl velice rozumný požadavek, na kterém jsme se kolektivně shodli. Kdo odstraní graffiti v Praze

Odstraňování graffiti…

likvidace graffiti tagůPo zdlouhavějším pátrání jsme se shodli na firmě A SERVIS LIPKA, sr.o., odstraňování graffiti Praha a na antigraffitovém nátěru, který nabízí. Podmínky, které firma předkládá, nám nejlépe vyhovovaly. Největší výhoda pro všechny obyvatele byla ta, že se platilo jednorázově. Dál už jsme mohli být všichni v klidu, po každém dalším sprejerském útoku už situaci řešila firma sama. Odstraňovala graffiti rychle a pokaždé posílila vrstvy antigraffitového nátěru, aby mohl stěnu chránit i příště. Našim dětem jsme dávali ten nejlepší příklad. Viděly tak, že každý problém se dá vyřešit a bojovat se dá i s neúnavným nepřítelem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *