máte plíseň na stěně? Praha 3

Likvidace černé plísně z koupelny

Jak odstranit plíseň Praha 2Všimla jsem si, že se v rohu koupelny začíná tvořit nějaká černá skvrna, po bližším prozkoumání mi došlo, že jde o plíseň. Neváhala jsem, nastříkala jsem na to savo, pořádně vyvětrala a už se tím nezabývala, protože plíseň zmizela. Nebo alespoň jsem si to myslela. Zanedlouho jsem si všimla, že je na stejném místě opět plíseň a tentokrát se už rozrostla do větších rozměrů – jak odstranit plíseň.

 

Došla jsem k závěru, že se mi v koupelně zabydlel nějaký odolný druh. A proto jsem se rozhodla kontaktovat odbornou firmu, která si s tím bude vědět rady a která vyřeší jak odstranit plíseň. Za tímto účelem jsem si vybrala A SERVIS LIPKA, s.r.o., který jednou zmínil některý z kolegů v práci, když jsme řešili odstraňování plísní.

 

 

Pracovníci firmy mi vysvětlili,…

 

že se jedná o běžný druh plísně. A důvod, proč se po nanesení sava opět objevila, byl ten, že savo a podobné přípravky mají jen krátkodobé účinky. Vysvětlili mi, že bělící složka obsažená v prostředku postižené místo vybělí. Plíseň proroste hlouběji do zdi, na chvíli to vypadá, že jsme se plísní zbavili, ale pravda to není. Po krátké době totiž plíseň začne prorůstat zase zpět na povrch.

čím odstranit plísně v bytě Praha 2

Zeptala jsem se jich, co tedy navrhují, a oni mi vysvětlili svůj postup práce. Nejprve na mokro (na sucho by se plísně šířily dál) odstraní plísně

kartáčem. Na postižená místa se použije kvalitní dezinfekce s dlouhotrvajícím účinkem, v místnosti se zlikvidují všechny uvolněné spory a nanese se na vodorovné plochy dezinfekce, aby bylo jisté, že jsou plísně i jejich zárodky odstraněny.

Na stěnu se nanese LSG nátěr. Působí proti plísním, chrání zdi před pronikáním vlhka. Funguje spolehlivě, ale aby bylo zajištěno, že se plísně už neobjeví, musela jsem přispět i já, bylo mi doporučeno, abych pravidelně a intenzivně větrala. Toho se držím a plísně už se u mě neobjevují.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *