Jak se bránit proti grafiti čmáranicím? Sprejem! Praha 2

Kvalitní systém ochrany a čištění fasád v Praze od graffiti

Naše úklidová firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstranění graffiti Praha,  se zabývá odstraňováním , čištěním  a likvidací  graffiti a následným nátěr antigraffitové ochrany. Ze strany Odstranění graffiti z betonových povrchů Praha 10zákazníka jsme zaznamenali a provedli finanční návrh na Odstranění graffiti z betonových povrchů Praha 2odstranění graffiti a následné ošetření povrchu antigraffitovou ochranou.
Postupujeme tak, že na graffiti nejdříve naneseme velmi účinný odstraňovač graffitů, který necháme chvíli působit. Za použití vysokotlakého zařízení se graffiti společně s chemií smyjou.

 

Povrch, ze kterého jsme odstraňovali graffiti, byl dříve ošetřen neznámou ochranou, kterou zajistila jiná firma a tato ochrana byla nanesena již před delší dobou, proto námi provedené odstranění graffiti se nepodařilo s maximální úspěšností.

 

 

 

Na základě našeho snažení byly graffiti odstraněny…

Odstranění graffiti z cihel Praha 11

 

Na základě našeho snažení byly graffiti odstraněny z 70%. Jakmile jsem odstranili graffiti, co nejvíce to bylo možné, provedli jsmeOdstranění graffiti z betonových povrchů Praha 7 nátěr povrchu fasádní barvou, která nám byla dodána přímo zákazníkem. Fasádní barvu jsme nechali důkladně zaschnout a poté následovalo ošetření antigraffitovou ochranou. Nanášeli jsme antigraffitový nátěr na oba štíty domu. U hladkých povrchů tento nátěr nanášíme zpravidla ve 3 vrstvách.

 

U více savých a porézních materiálů jsme nuceni nanést mnohem více vrstev. V tomto případě se počet vrstev antigraffitového nátěru pohybuje v rozmezí 6-12 vrstev. Nejhůře se antigraffitovým nátěrem ošetřují povrchy z velmi silných strukturovaných materiálů, jako jsou například povrchy z umělých kamenů, obkladů. Zde doporučujeme nanést minimálně  9  vrstev antigraffitového nátěru.

 

 

 

Graffiti – odstraňování, ochranné nátěry Praha 2

Odstranění graffiti Praha 5

Odstraňování graffiti Praha 9

Jak na odstraňování graffiti Praha 4

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *