čištění koberců Praha 2 ceník

Kvalitní služby od „Strojové čištění koberců Praha“

Čištění koberců jsem zajistila pro naši společnost u firmy čištění sedaček, koberců Praha 10, která už má své jméno na trhu služeb , V Brně a Praze má své pobočky . Jinak ovšem dojedou po celé České republice , Slovensku , Rakousku a Německu .

 

čištění sedaček, koberců Praha 10Po telefonické domluvě jsem si zjistila potřebné informace, domluvený termín byl vyhovující , neboť společnost své služby poskytuje hlavně tak , aby to vyhovovalo zákazníkovi . Dojedou i mimo provoz , takže se naši zaměstnanci vrací do čistého a provoněného prostředí .

 

Kvalitními , kotoučovými stroji MAXICLEAN , který pomocí rotačních kartáčů a speciální , čistící kosmetiky , se pracovníci pustí do své práce .

Kosmetika nejenže vyčistí i případné stopy po vylité kávě , upadne vám zákusek a zůstane nevzhledná a mastná stopa . Veškerá nečistota je pak postupem času zašlapána do struktury koberce . A to je práce právě pro tyto silné stroje , které si dokážou poradit .

Kartáče zašlapanou nečistotu , alergeny a parazity vykartáčují , kosmetika vyčistí , vydezinfikuje a provoní .

 

Vysavač značky SOTECO NEVADA 640 , je třímotorový a svou silou vysaje takto vydrhnutou nečistotu , spolu s alergeny a zbylou vlhkost .

 

 

Vyčištěné koberce…

 

čištění koberců Praha 1 recenze	Vyčištěné koberce , silou motorů jsou provzdušněny , struktura koberce je na omak hebká , barvy dostávají živější vzhled . Ano pracovníci společnosti opravdu dokáží oživit a prodloužit životnost našeho koberce .

Jejich technologie čištění je opravdu velmi kvalitní .

 

Některé firmy , které jsme zvaly na čištění , stále ještě používají zastaralou a neúčinnou extrakční metodu  čištění , právě z toho důvodu jsme od jejich služeb odstoupili – čištění sedaček, koberců Praha 10.

Oslovili společnost A SERVIS LIPKA s.r.o. a jejich služby a perfektní servis doporučuji i všem , kdo vyžadují kvalitně odvedenou práci .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *