Čištění koberců CZ - Nejnovější technologie v ČR

Kvalitní a efektivní čištění koberců, odstraňování skvrn a fleků strojní metodou Brno

Tradice je třeba ctít – o tom se nedá vůbec polemizovat. Mně se ovšem tato úcta k tradici před časem téměř nevyplatila. Přitom z nezávislých zdrojů vím, že jsem velmi tolerantní a včištění matrací brno	střícná. Co se stalo? Máme syna v páté třídě. Ve škole má několik skvělých kamarádů, takže již od malička jsou mnohem více, než pouhými spolužáky. Časem se mezi nimi vytvořila celkem milá tradice. Oslavovat narozeniny společně, a to nejčastěji v bytě oslavence.

Koncem října měl svůj narozeninový den i můj syn, takže mne již dva týdny předem s velkým zájmem a nedočkavostí informoval, kdo a kdy příjde. Co vzájemně plánují a jak by ta jejich narozeninová „párty“ měla vypadat – myslím si dokonce, že poslední dva dny ani pořádně nespal. Samozřejmě, že jsem se s matkami jeho tří kamarádů předem tajně dohodla co a jak připravíme. Aby ta „klukovská jízda“ dopadla co nejlépe. Vždyť děti mají též svoje slabosti, takže určitě neuškodí, když víte co připravit a čemu raději předejít.

 

V sobotu po poledni se chlapci hlučně přivítali v předsíni a již směřovali rovnou do obýváku. Důvod byl jasný – hrací konzole a nová hra jim zabezpečila dostatek zábavy na několik společných hodin. Nechala jsem je o samotě, neboť mne čekaly ještě povinnosti, které jsem si donesla z firmy a které bylo potřeba ještě zařídit. Kluci vzorně dodržovali nepsaná pravidla a rodičovské pokyny. Nebyli ani hluční ani divocí, až jsem jednu chvíli měla pocit, že z obývacího pokoje odešli. S úderem osmé hodiny večer zábava skončila a hosté se v dobrém rozmaru rozloučili.

čištění koberců brno královo pole

 

 

Vešla jsem do pokoje…

 

Vešla jsem do pokoje s tím, že tam po jejich oslavě uklidím, hned ve dveřích mne, ale zarazilo křeslo. Které bylo výrazně posunuté doprostřed místnosti a navíc syn byl ve svém pokojíčku podezřele potichu. Stačilo jen nepatrně posunout křeslo a bylo mi jasné proč. Na koberci byly dosti znatelné skvrny od Coly. Bylo patrné, že děti se snažily fleky vyčistit, ale papírové ubrousky jim moc nepomohly, spíše naopak. V návalu hněvu a stresu jsem se snažila bleskově koberec vyčistit, ale s žalostným výsledkem, naopak dokonce jsem měla neodbytný pocit. Že se ty skvrny ještě zvětšily a pronikly ještě více do hloubky.

 

I když synovi bylo již dávno odpuštěno, problém s kobercem jsem měla stále na očích. Proto jsem se rozhodla k radikálnímu řešení a začala na webu pátrat, co lze se skvrnami na koberci dělat v domácí režii. Různých rad jsem našla tolik, že by zaplnily Brněnskou přehradu po okraj, ale ani jeden ze „zaručených“ návodů mi radost z čistého koberce nepřinesl… V zoufalství mne napadl spásný nápad – oslovím raději nějakou úklidovou firmu, která snad bude mít po ruce lepší řešení!

 

 

čištění koberců brno cena

Nakonec jsem se zaměřila na úklidovou společnost

 

Nakonec jsem se zaměřila na úklidovou společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno, která mne zaujala rovněž tím, že měla velmi dobré ohlasy klientů, různých společností a zejména kladné hodnocení každé své práce.

 

Již při prvních slovech mi bylo jasné, že se jedná o skutečné profesionály. Okamžitě se ptali o jaké skvrny se jedná, čím jsem se je snažila odstranit. A v jakém stavu se nachází koberec nyní. Následně jsme si dohodli termín, cenu a již za pár dní stáli u dveří… Když už mne napadlo toto spásné řešení, řekla jsem si, že nejlepší bude dohodnout zároveň i vyčištění synova koberce v dětském pokoji. Jednoduše z jedné vody na čisto. Pracovníci firmy byli přesní, usměvaví, nic neprodlužovali a pustili se do díla. Pracovali svižně, zcela v pohodě a proti mé laické a bezvýsledné dřině, hlásili poměrně velmi brzy – hotovo!

 

Výsledek v dětském pokoji jsem vcelku očekávala, neboť zde byl koberec v poměrně uspokojivém stavu, ale to, co jsem spatřila v obývacím pokoji mne doslova a do písmene ohromilo. Po skvrnách ani sebemenší stopy, koberec byl absolutně čistý a byla jsem si vlastně zcela jistá, že není vyčištěný, ale že je nový – navíc musím uznat, že vše proběhlo odborně a efektivně, přičemž to zase tolik peněz nestálo. Vůbec jsem si nedokázala představit děsivou možnost, že bychom měli kupovat nový koberec. Nebo chodit mezi nevzhlednými fleky s pocitem hněvu a odporu.

čištění koberců brno-líšeň

Pracovníci z A SERVIS LIPKA zvládli svou práci znamenitě a plně dokázali, že pokud je profesionalita a odbornost v těch správných rukách, tak to znamená jen jediné – spokojenost a nejlepší řešení! Vůbec nyní nepřeháním – od této chvíle zavádím v naší rodině novou tradici. Jakýkoliv větší a náročnější úklid bude mít v režii jediný aktér a tím je A SERVIS LIPKA. Po skvělé zkušenosti s kobercem v obývacím pokoji je to ten jediný správný krok.  Kdyby vás postihlo něco podobného, tak zcela zodpovědně doporučuji využít služeb této společnosti! Vždyť stačí pouze navštívit webové stránky – strojove-cisteni-kobercu-brno.cz – a zaručeně budete s výsledkem jejich práce spokojeni i vy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *