Dezinfekční čištění koberců Brno Řečkovice

Kvalita a spolehlivost „ Strojového čištění koberců Brno“

Hloubkové čištění koberců, sedaček BrnoKvalitních služeb si cením. Jsem majitelkou malé, ale útulné vinárny. Mnoho stálých hostů se k nám rádo vrací, mnoho nových hostů k nám přichází a já se snažím o jejich spokojené a příjemné posezení. Čištění sedaček, koberců Brno.

Vinárnu jsem si zařizovala sama s přítelem. Provozní dobu jsem zajistila podle našich hostů tak, aby měli možnost posedět po svém namáhavém pracovním dnu a odpočali si od svých starostí. Příjemná hudba a veškeré zařízení, musí vyhovovat našim zákazníkům, ale i mně. Prostě vše jak má být.

Podlaha je pokryta kobercem, který je nutno čas od času vyčistit. Máme svůj personál, který se stará o úklid, ale koberce potřebovali kvalitnější vyčištění. Proto jsem našla na webových stránkách firmu a objednala ji. Škoda jen, že jsem si o této firmě nezjistila více než jsem podnikla první kroky.

Firmou vyslaní pracovníci…

Firmou vyslaní pracovníci nejprve dojeli pozdě. Ačkoli mi bylo slíbeno, že dojedou mimo provozní dobu a nenaruší tím chod vinárny, bohužel se tak nestalo.A já musela provozovnu s omluvou nechat na ten den zavřenou. A když jsem viděla, že sebou nemají ani všechny potřebné věci, začala jsem se obávat, jak to všechno dopadne.

A taky dopadlo! Hrůza, kterou po sobě zaměstnanci zanechali po vyčištění koberce, se nedá snad ani popsat. Koberec byl ještě následující den úplně mokrý a nepříjemná vůně, pravděpodobně z chemie, kterou koberec čistili, byla cítit po celém podniku.

Při reklamaci mi bylo sděleno, že je to běžná extrakční metoda čištění, a že si mám koberec nechat vyvěsit tak, aby proschnul. Jinak, že jejich postup práce a moje žádost byla splněna. S přáním hezkého dne jsem se tedy rozloučila a hledala jiné řešení.Strojové čištění koberců Brno Královo Pole

A našla jsem A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno. Tentokrát jsem si o firmě zjistila více, o jejich práci a systému čištění koberců a vůbec o jejich službách. S nadějí, že mi poradí a pomohou napravit škodu, jsem kontaktovala společnost a službu si objednala.

Pracovníci dojeli včas, měli vše potřebné a svou práci odvedli velice kvalitně a svědomitě. Napravili veškerou škodu, která vznikla při prvním čištění od jiné firmy a tak jsem byla velmi ráda. Dnes už vím kam se příště obrátím. Jedině A SERVIS LIPKA s.r.o. dělá svou práci kvalitně a spolehlivě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *