Čištění koberců Praha - tepování koberců a čalounění v Praze

Křenová omáčka nezastavila strojové čištění koberců

čištění sedaček, koberců Praha 3Byla neděle a my jsme měli sváteční oběd křenovou omáčku s knedlíkem. Dávala jsem si dost záležet a všechno jsem si chystala a vařila sama. Nachystala jsem si vše do servírovacích mís a přenášela na stůl do jídelny. Jenomže se mi pod nohy připletla náš syn a vysmekla se mi mísa s omáčkou. Omáčka byla všude, teda hlavně na koberci. Snažila jsem se to nějakým způsobem vyčistit, ale nepodařilo se mi to úplně. Nezbylo mi nic jiného, než se obrátit na profesionální pomoc. Čištění sedaček, koberců Praha 3.

Na internetu jsem se porozhlédla po nějaké vhodné úklidové firmě na čištění koberců. Nabídlo mi to hned několik firem, začala jsem se jimi probírat a porovnávat nabídky a ceny. Nakonec mě zaujala firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Praha 3, která nabízí strojovou metodu čištění koberců. Vybrala jsem si ji, jelikož mají spoustu spokojených zákazníků a kladných hodnocení.

Na centrále jsem si domluvila termín…

Na centrále jsem si domluvila termín čištění koberce na co nejbližší termín a neměli s tím žádný problém. V dohodnutý čas se dostavili pracovníci firmy a nejdříve si obhlídli, kolik metrů koberce je čeká, aby věděli, kolik mají namíchat chemie a jaké. Samozřejmě si obhlídli i skvrnu od omáčky a s aplikací chemie začali přímo tam a posléze na celý zbytek koberce. Museli ji nechat nějakou dobu působit, jinak by nebyl koberec správně vyčištěn. Působí zároveň dezinfekčně, váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy v koberci.čištění koberců Praha cena

Po uplynutí doby působení chemie začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s vysokým šampónovacím kartáčem, za nímž vznikala pěna s navázanou špínou. Po ošetření koberce strojem z něj odsáli všechnu pěnu vysoce účinným turbo vysavačem.

Byla jsem zvědavá, zda si poradí se skvrnou, ale jsou to profesionálové, takže předvedli, že to umí. Skvrna zmizela jedna dvě a nezbylo po ní ani památky. Koberec se krásně provzdušnil, voněl a barva se opět rozzářila. Musím říct, strojové čištění koberců si dokáže poradit s čímkoliv. Tímto bych chtěla poděkovat firmě A SERVIS za jejich perfektně odvedenou práci a jejich služby doporučuji všem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *