čištění koberců Praha 1 recenze

Koupit nový, nebo nechat koberec odborně vyčistit ?

Společenská místnost a herna , kde si naši nejmenší , žáci prvních tříd , zábavou krátí čekání na své rodiče , je hezky vybavena – čištění sedaček, koberců Praha 7.

čištění koberců, sedaček Praha 7Stěny jsou vytapetovány a zdobí je výtvory našich žáků . Nové vybavení stolků a židlí , tabulí a různých her , bylo už tak dost finančně pro školu náročné . Ještě koberce by potřebovaly vyměnit za nové .

Už ani nevím kdo navrhl ještě před rozhodnutím koupě nového koberce , objednat si společnost A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění sedaček, koberců Praha 7 a nechat si koberce oživit strojovým , hloubkovým čištěním .

Žádná extrakční metoda čištění , tuto metodu společnost nepoužívá . Neboť je již zastaralá a nemá prý tak dobré výsledky , jak již zmíněné čištění . A proto vedení školy přistoupilo na objednání si strojového , hloubkového čištění koberce .

 

 

Díky moderním kotoučovým strojům

 

Díky moderním kotoučovým strojům , byla struktura koberce po chvilce již na omak příjemně hebká . Viditelně i barvy na koberci ožily a zmizely i fleky od vylitých nápojů .

čištění sedaček a  koberců Praha 8

Kvalitní čistící kosmetika Bosch RTS , provoněla místnost příjemnou vůní . Zlikvidovala nejen viditelné stopy nečistoty , ale zničila i roztoče a alergeny . Neboť má dezinfekční účinky . Což jsme přivítali , některé děti jsou alergické a v takto čistém prostředí se již rodiče nemusí obávat případných , alergických reakcí , svých dětí .

 

Silný vysavač značky SOTECO NEVADA 640 vydrhnuté nečistoty , alergeny a vlhkost vysaje skoro do sucha . Takže se nemusíme bát žádného omezení a místnost bude co nejdříve opět plná dětí .

 

Takto kvalitní práce a perfektní výsledek pracovníků společnosti A SERVIS je nutné vyzdvihnout. A doporučit jejich servis dalším zákazníkům , kteří ještě využívají staré metody čištění .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *