Praha 10 Koberce, čištění

Kotoučový stroj firmy“Tepování, čištění sedaček Praha“ strčí hravě do kapsy zastaralou extrakční metodu

jak vyčistit koberecJsme úklidová firma s více než dvacetiletou praxí, proto si dovolíme vám nabídnout naše služby, které se nebojíme nazvat profesionální, protože za ta dlouhá léta máme už svoje zavedené technologie, které jsme si ozkoušeli a víme, že fungují. Naší prioritou je profesionální personál, který si novinky z oboru osvojuje na pravidelných školeních. Neustále se vzdělává a rozšiřuje si svoje znalosti v oboru. A to je jedním z důvodů, proč jsme stále lepší a lepší. V žádném případě nestagnujeme na místě nebo dokonce „nedáváme zpátečku“.

A to vyplývá z naší hluboce zakořeněné firemní strategie. Naše společnost Praha 10 Koberce, čištění nabízí servis, který má rozpětí od čištění koberců a podlah přes mytí oken a výloh až po odstraňování plísní a odstraňování graffiti. Řešíme různé případy a žádný problém pro nás není moc malý nebo naopak překážkou. Proto neváhejte a obraťte se na naše milé operátorky s jakýmkoliv dotazem nebo prosbou o radu, určitě vám rády vyhoví.

Co se týče čištění koberců, provádíme strojové čištění kotoučovým strojem. Že se jedná o kotoučový stroj a ne žádný jiný, je klíčové. Protože se i ve 21. století objevují na trhu firmy, které klientům provádí metodu extrakční,  před kterou se snažíme naše zákazníky varovat. Tato metoda totiž není ani zdaleka tak účinná, jako je metoda kotoučového stroje. Ale to by bylo nejmenší, svou technologií není možná pracovat až v hloubce, tedy samé struktuře vlasce koberce. Proto po jejím zákroku zůstávají na koberci skvrny a často také bohužel celý koberec vyhlíží v pošmourném tvaru. Zmiňujeme to z toho důvodu, že už jsme nejednou zachraňovali situaci a opravovali tak práci po předešlé „zvrzané“ extrakční metodě. Proto si myslíme, že je lepší pozvat si do bytu, domu (případně do podniku) rovnou odborníky. Kteří si za odvedenou práci neúčtují žádné horentní sumy, nežli pak platit služby čištění koberců nadvakrát.

Nedávno…

čím vyčistit koberecNedávno jsme například čistili skvrnu na světlém koberci u klientky, která si myslela, že po rozlití lahvičky s vůní do bytu na koberci po uschnutí nezůstanou stopy, ale vůně, která byla na bázi vonných olejů, vytvořila na koberci mastnou mapu. Náš kotoučový stroj si s tím hravě poradil. Metoda kotoučového stroje spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Metoda kotoučového stroje je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně vydezinfikuje a provoní. Zákrok zakončíme tak, že vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče. Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, protože tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Čímž liší tato technologie od extrakčního čištění, jak jsme zmiňovali výše, protože po něm zůstává koberec v neforemném tvaru. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *