Voskování linolea Praha

Čištění podlah je dobré svěřit kotoučové strojové metodě. Voskování linolea

Na naší…

Na naší základní škole už nebyly podlahy v nejlepším stavu, hlavně v jídelně. Tak jsme si řekli, že si je necháme vyčistit od úklidové firmy. Naše uklízečky se sice o vše pečlivě starají, ale i tak toho na ně už bylo moc. Takže úklidová firma pro nás byla jediným východiskem. Ale nikdo z nás s tím neměl žádné zkušenosti, takže jsme nevěděli, na koho se máme obrátit. Takže jsme si někteří kolegové sedli k internetu a hledali nějakou firmu, která by se nám zamlouvala. A netrvalo to dlouho a našli jsme webové stránky firmy Voskování linolea Praha. Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení. Všude to byla jen samá pozitivní recenze, tak jsme měli jistotu, že nám bude nabídnuta dobrá kvalita. Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění. Fajn bylo, že jim nedělalo problém přijít až večer, protože jsme kvůli tomu nechtěli uzavřít ordinaci a přijít tak o naše pacienty. Protože v některých případech je nutná pomoc, kterou není dobré odkládat.

 

Zaměstnanci…

Zaměstnanci působili hodně odborně a profesionálně. Takže se mi docela ulevilo a měl jsem jistotu, že chvála na internetu byla opodstatněná. A po této zkušenosti musím říct, že firma má velmi spolehlivé a schopné zaměstnance. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné. Takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což je skvělé, protože děti někdy poletují. Samozřejmě se je snažíme hlídat, ale někdy je to prostě nemožné. Takže protiskluzový efekt je skutečně skvělá věc. Dozvěděla jsem se, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plovoucí podlahy i dlažbu.

 

Tímto…

Tímto bych chtěla všem jejich čištění podlah doporučit. Protože odvedli opravdu skvělou práci a já i kolegové si je nemůžeme vynachválit a moc jim za jejich práci děkujeme. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Mají příjemné a profesionální vystupování. Snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Je na ně opravdu spolehnutí a já je tak mohu všem opravdu jen doporučit, protože využitím jejich služeb určitě nešlápnete vedle. Není pro ně ani problém práce o víkendu. Mě jejich služby zaujali natolik, že jsem je začala využívat i pro svou vlastní domácnost. A realizují je nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *