Čištění koberce Brno, diskuse

Pomocí strojové kotoučové metody Brno dokážete s koberci zázraky

 

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberce Brno, diskuse nabízíme celou řadu úklidových služeb a v tomto článku bychom se chtěli věnovat našemu čištění koberců. Naposledy jsme navštívili asijskou restauraci, která svůj design chtěla mít co nejvěrohodnější, takže jsou všude koberce. Ale poté si majitelé uvědomili, že to nebyl nejlepší nápad. Protože je měli velice brzo špinavé. Takž si na to raději najali nás, protože vyčistit koberce v restauraci vlastními silami by byl přímo nadlidský úkol.  Koberce se nám podařilo bez problému vyčistit.

A to pomocí silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.  Tak jsme vyčistili veškeré stopy, které na koberci byly.

Tato…

Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie, takže s pomocí jeho čištění tzv. zabijete hned několik much jednou ranou. Kosmetika navíc koberce i krásné provoní. Po tomto důkladném čištění je dostat kosmetiku nyní obsahující špínu z koberce pryč. K tomu slouží vysokotlaký třímotorový vysavač, který pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty.

Navíc tímto čištěním docílíte toho, že koberec nabude objemu, protože tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Vlasy koberce nadzvedne a nepůsobí zašlapaným dojmem. Touto metodou lze docílit nejen dlouhodobé čistoty vašeho koberce, ale prodlužujete tím i jeho životnost. Majitelé restaurace si od té doby od nás koberce nechává čistit pravidelně a naše služby ji zaujaly natolik, že se rozhodli užívat i ostatní naše služby.

 

V restauraci…

V restauraci je totiž práce už tak dost, tak jim vypomáháme i s mytím oken a výloh. Jsou s námi velice spokojení a nás to samozřejmě těší. Se strojovým čištěním máme opravdu ty nejlepší zkušenosti. Naše metoda čištění koberců odráží nejnovější možnosti vědy a výzkumu a patří tak k nejúčinnějším metodám čištěn koberců současnosti. A proto si dokáže poradit s jakýmkoli kobercem.

Naše služby realizujeme po celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu a nabízíme je samozřejmě nejen domácnostem, ale i firmám a podnikům, tudíž jsme dostupné pro širokou škálu zákazníků. A patří mezi ně samozřejmě nejen čištění koberců, ale i podlah, mytí oken a odstraňování plísní a graffiti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *